Kirsten Dunst porodila | Pikošky.sk
12 máj, 2018
Napísal/a | komentárov 7

Kirsten Dunst porodila

Už pred pár dňami.

Kirsten je celkom úspešná tajnostkárka. Najprv sa jej darilo tajiť vzťah so svojim hereckým kolegom zo seriálu Fargo, ktorým je Jesse Plemons. Začali spolu randiť v máji 2016, teda mesiac po jej rozchode s Garrettom Hedlundom, s ktorým bola 4 roky. V januári minulého roku sa s Jessem zasnúbili a presne o rok na to potvrdila, že čaká svoje prvé dieťa.

To už aj stihla priviesť na svet, opäť v tajnosti, už začiatkom tohto týždňa. Potvrdil to magazín The Blast a v utorok prezradil zdroj magazínu People, že Kirsten porodila krásneho zdravého chlapčeka a dali mu meno Ennis Howard. Je to zaujímavé meno a treba len dúfať, že deti v škole mu nebudú jedno písmenko pridávať a jedno uberať. Čerstvým rodičom gratulujeme a s Ignácom budeme striehnuť na prvé fotky, ktoré bude isto ťažké získať.

 

 1. kamtentosvetspeje hovorí:

  Ennis Pennis chichi

 2. KatkaZ hovorí:

  Ten Jesse je tak škaredý chlap, ale je dobry herec a asi ma charizmu, ktoru z obrázkov nevidíme. Lebo vymenit Garreta za tohto..

 3. vočko hovorí:

  a mne sa zda pritazlivy 😀 pozrela som 1.epizodu fargo – je to aj vtipne, ale uz je tma, pokracujem zajtra

 4. Tak veľa zdravia a šťastia Kirsten aj synčekovi-mám ju obľúbenú,ona je ten typ,že sa nezdá pekná hneď,ale je a má to v sebe-to vyžarovanie..a Jesse mi na druhej spoločnej fotke pripadá ako nevydarený brat Matta Damona.

 5. Mišič-ka hovorí:

  asi sa inšpirovala Fargom, sa mi zdá že aj tam sa jedna postava volala Ennis…

 6. Majo hovorí:

  hej neni to brad pitt ale asi vie preco s nim je….co z toho keby bol model ale v hlave by mal nasrate…a na druhej fotke fakt ako matt damon

 7. serpentina hovorí:

  nepovedala by som že je úspešná tajnostkárka, skôr že je nezaujímavá

Pridať komentár