Xtina vyráža na turné | Pikošky.sk
12 máj, 2018
Napísal/a | komentárov 7

Xtina vyráža na turné

Po desiatich rokoch.

Celkom slušná pauza, no nie? Ale tak hádam, že keď má človek na účte takmer 200 miliónov, asi ho to tak netlačí k tomu, aby sa išiel pretrhnúť. A vlastne sa ani nečudujem. Christina Aguilera si dala niekoľko ročnú pauzu, aby údajne našla samu seba. Jej prvá pesnička Accelerate bola síce trocha o ničom a klip bol viac než desivý, zo svojho najnovšieho albumu Liberation ale vypustila do sveta už aj ďalšiu pesničku Twice. Balady a klavír – tak si osobne predstavujem ideálne uplatnenie pre takýto hlasisko.

Album Liberation vyjde 15. júna a Christina v septembri vyrazí na turné. Lístky naň budú v predaji od 18. mája, ale to sa nás asi veľmi netýka, keďže no Európy ani nepáchne. Začína 25. septembra na Floride a aj tam končí 13. novembra. V rámci promovania nového albumu zavesila na youtube aj video Where´s Maria, v ktorom hovorí o tom, ako konečne pochopila, aká je krásna, a prestala sa prispôsobovať predstavám iných a tak. Ospravedlňuje sa v ňom sama sebe za to, že sa zhadzovala, za to, že odmietala prijať svoju vnútornú krásu, a za to, že si dala napichať pery. Ok, tak to posledné možno nie, ale nedá mi to. Takéto myšlienky by som jej uverila skôr, keby nevychádzali z tých nedávno urobených kačičkovských pier. Ale tak chápem, ku každému albumu si musí človek vymyslieť nejaký imidž, toto je teraz ten Christinin.

Napísal/a dňa 12.5.2018. Pridané v Celebrity, Christina Aguilera, Hudba.

 1. Septicflesh hovorí:

  Tie kačky ala pery ma celkom jak kylie jenner ci jak sa pise

 2. Ivet hovorí:

  och toto je typický holyud, vykrikovať ako konečne miluje samú seba, prirodzenú bez make upu, s par kilami navyše a potom si dá nafúknuť pery…

 3. lele hovorí:

  kus napichla pery a uz sa na seba nepodoba. Hroza nechapem preco to prave ona urobila ked jej to vobec netrebalo.

 4. Páči sa mi,že už nie je tak zmachlená..a s tými perami ozaj nemusela robiť nič..

 5. MMM hovorí:

  Zaujimalo by ma kolko ju to stalo lebo ma tie usta krive.

 6. Em hovorí:

  Tá pesnička je pecka!!!! Stará dobrá Christina.

 7. Mún hovorí:

  Whaaat the hell? Ta si sere do huby riadne kulomety. Nie len vizualne ale aj verbalne. A je teda echt vyplnena na celom ksichte. Bleh..

Pridať komentár