Byt s výhľadom na Central Park | Pikošky.sk
16 máj, 2018
Napísal/a | komentárov 6

Byt s výhľadom na Central Park

Nechcete? Antonio Banderas predáva.

Antonio sa rozhodol zbaviť sa bytu, ktorý si kúpil v roku 2005 ešte so svojou vtedy manželkou Melanie Griffith. Zaplatili za neho 4 milióny dolárov, no celebritné meno na liste vlastníctva asi znamená, že cena nehnuteľnosti rapídne stúpa, a tak za neho teraz pýta dvojnásobok. Predpokladám ale, že za tie roky prebehla aj nejaká rekonštrukcia, takže navýšenie ceny je asi aspoň čiastočne opodstatnené. Byt (alebo skôr bytisko) sa nachádza v New Yorku neďaleko Central Parku, vďaka čomu na neho bude mať nový majiteľ parádny výhľad. A tiež bude mať k dispozícii 4 spálne a 4 kúpeľne.

Nevedno síce, prečo Antonio byt predáva, ale možno je to trocha aj tým, že tu kedysi býval s Melanie, a keďže už má po svojom boku inú ženu, chcú si možno zadovážiť niečo spoločne. Antonio už od roku 2014 chodí s Taliankou Nicole Kempel, ktorá je od neho o 19 rokov mladšia. Neviem, ako sa mi podarilo túto informáciu 4 roky prehliadať, ale fakt som o tom ani netušila.

Antonio s frajerkou

 1. vočko hovorí:

  ej ej. keby som mala veľa penazi a k tomu by som bola jeho velky fanušik, az fanatik, kupila by som si, preco nie 😀

 2. Nofretete hovorí:

  Ja že na tej fotke je Šóšová z telerána 🙂

 3. flegma hovorí:

  ocenujem podorys, to sa malokedy vidi, ale za to tie stropy, teda hlavne nad jedalnou, jak v hrobke, chcelo by to az privela prace…
  a ta chodba je super, to tam mozem korculovat alebo hrat kolky 😀

 4. Sis hovorí:

  Pôdorys je cool, súkromná časť na opačnom konci a tá jedáleň je famózna… Idem pohľadať nejaké drobné… 😀

 5. Daeneris hovorí:

  len tie podlahy ako v starej petrzalskej garzonke 😀

 6. Úplne sa mi ten štýl k nemu hodí-hlavne tá jedáleň..a veľmi sa mi páči to sedenie pri oknách,aj kuchyňa vyzerá tak ľudsky..

Pridať komentár