Koho brucho? | Pikošky.sk
22 máj, 2018

Koho brucho?

A čo je v ňom?

Zbytočná otázka, ja viem. Kebab ani zarazené vetry to nie sú, to je jasné. Ale majiteľka brucha taká jasná nie je, keďže teraz máme tých tehotných viac. Aj keď, postupne všetky rodia, takže onedlho príde opäť obdobie, kedy budeme mať od nich zase pokoj.

Aj dotyčná bude mať onedlho termín, presnejšie v júni, aspoň podľa blízkych zdrojov. Ale toto nie je jeden z tých pekných prípadov, kedy sa spolu s budúcimi rodičmi tešíte a neviete sa dočkať fotiek ich budúceho potomka. Aspoň ja som teda z tejto dvojice dosť znechutená, keďže ide o bývalého väzňa Jeremyho Meeksa a jeho frajerku Chloe Green, s ktorou začal podvádzať svoju manželku a dosť rýchlo ju nabúchal, zatiaľ čo ona podľa jej slov potratila dieťa, ktoré jej stihol popri tom všetkom urobiť. Jeremy ani Chloe však majú jedno spoločné – ani jeden z nich nevlastní chrbtovú kosť a tak si bezstarostne užívajú, najnovšie na luxusnej jachte jej miliardárskeho otecka. Jej rodina už vraj vo veľkom plánuje svadbu, tešia sa, že sa stanú starými rodičmi a Chloe sa netají tým, že čaká chlapca. Nuž… snáď  malý okrem miliónov nezdedí aj povahové vlastnosti svojich rodičov.

 

Napísal/a dňa 22.5.2018. Pridané v Celebrity, Jeremy Meeks, Kto s kým, novinky, OMG!, štýl-neštýl.

 1. Vajco hovorí:

  Srsi z nich bezva nalada

 2. Lulu hovorí:

  Ale neprehanajte. Jeho manzelka nie je ziadne neviniatko a tej story o potrate fakt neverim…ci mozno…tri deti a traja otcovia… Chloe si vzala co sa jej ponukalo. Ja mam doma psa a macku, ona vazna. Kazdy preferuje ine domace zvieratko.

 3. Lulu hovorí:

  A toto je hlavne chora doba, ked media tohto typka oznacia za novy sex symbol, navrhari ho volaju na prehliadky a jeho zena pred prevalenim afery s Chloe davala rozhovory do medii, kde prezentovala, samozrejme za uplatu, svoju rodinnu idylku. Takze Wonder Woman nebud … a trosku sa zorientuj pred tym, ako budes pisat dalsi mozog vymyvajuci clanok.

 4. jg hovorí:

  doba je stale taka ista, ludia su stale taki isti. Len je to viac vidno.

 5. Ja už som to dávne

 6. Ja už som to dávnejšie písala,že kto sa jemu môže diviť..on z takého prostredia a z takou minulosťou a zrazu mu bohaté,znudené ženy samé skáču do postele-vyťažil z toho čo najviac..a jeho úprimná žena z toho rada ťaží tiež..

 7. alexalex hovorí:

  Riadne brucho..ja som si neviem prečo myslela že je max. tak v 4mes

 8. Zuzka hovorí:

  Títo dvaja ma celkom bavia. Taká iná reality show 😀 som zvedavá ako dopadnú 😀 či si on nájde inú boháčku, keď ho omrzí sa hrať na to, že ju má nebodaj rád. A ona si to ani len myslieť nemôže s toľkými peniazmi na účte.

 9. red kite hovorí:

  škaredá a bohatá.. títo spolu budú držať, ona chce jeho a on jej prachy

 10. Cicamica hovorí:

  Dievca si za tie prachy mala dat urobit krajsi xicht

 11. Pikolka hovorí:

  Jej rodicia si asi skor hlavu buchaju o stenu.pravdepodobne zveladovali svoj majetok cely zivot a nakoniec pride potetovany vazen a sen sen o dobrej dcerkinej budúcnosti je prec. ….taky zakerny basisticky pohlad nenajdete ani v leopoldove

Pridať komentár