Opäť na spoločnom pódiu | Pikošky.sk
22 máj, 2018
Napísal/a | komentárov 6

Opäť na spoločnom pódiu

A opäť najlepšie kamošky.

Ach, tieto celebritné priateľstvá. Obzvlášť Taylor Swift vystriedala tých najlepších kamošiek niekoľko – od Karlie Kloss (s ktorou vraj boli viac než len kamošky), cez Gigi Hadid, až po Selenu Gomez. Dosť dlho sme ich spolu nevideli a pravdupovediac si myslím, že sa ani nestretávali, ale zrazu sú opäť za dobre a po dvoch rokoch spolu znovu vystúpili na spoločnom pódiu.

Bolo to v sobotu v Pasadene, kde Taylor vystupovala v rámci svojho turné. Taylor pozvala Selenu na pódium, aby si spolou zaspievali jej pieseň Hands to Myself, vymenili si zopár sexy a zopár láskyplných pohľadov.  Ale možno Taylor krivdím a so Selenou udržiavali po celý čas intenzívne priateľstvo. Na svojom Instagrame totiž Selenu vychválila do nebies ako osobu, ktorej môže kedykoľvek zavolať a ktorá je tu vždy pre ňu, takže ich priateľstvo je zrejme naozaj silné. Uvidíme, dokedy.

 

Taylor a Selena pred dvoma rokmi

Napísal/a dňa 22.5.2018. Pridané v Celebrity, Kto s kým, novinky, OMG!, Selena Gomez, štýl-neštýl, Taylor Swift.

 1. Annie hovorí:

  Porovnanim teraz a vtedy z tej foto spred dvoch rokov riadne vidno aka je Selena znicena ..vyzerala lepsie vtedy

 2. Meno hovorí:

  Ved tak keď nemala Taylor žiadne turné tak kedy mali spolu spievať akože? Ako netvrdím ze su 100% kamošky celý čas. Ale tak oni sú kus ujete obe aj co sa týka vzťahov aj to ze sa prezentuju ako dokonale nevinné osoby ale také určite nie sú. Takže sú si podobné tak si asi aj ako kamošky rozumejú. Ako no hate na žiadnu. Ani ich nemilujem ani ich nenávidím. Taky stred. Vôbec mi nevadia.

 3. red kite hovorí:

  ja viem dokedy.. kým Taylor neprekotí Justínka

 4. emina hovorí:

  A preco sa uz nekamarati s Gigi Hadid? Pre kamaratstvo s Kardashiankami?

 5. Cicamica hovorí:

  Obe nejako ospatneli

 6. Micka hovorí:

  Selenu som ani nespoznala..no nič moc

Pridať komentár