Koho zadky? | Pikošky.sk
23 máj, 2018

Koho zadky?

Jeden krajší ako druhý.

Tieto dva zadky patria prosím pekne mladým rodičom Cristianovi Ronaldovi a jeho frajerke Georgine Rodriguez. Georgina porodila svoje prvé (a Cristianove štvrté) dieťa v novembri minulého roku a dovolím si povedať, že svoju postavu má už úspešne späť.

Minulý týždeň ju predviedla na Ibize, kde spolu s Ronaldom, jeho synom Cristianom juniorom a partičkou Ronaldových kamošov (ako vždy) dovolenkujú. Neviem, či vzali aj ich dcérku Alanu, ale na pláži s nimi nebola. Bol s nimi však diamantový prsteň na Georgininom prstenníku a tak sa samozrejme vynorili špekulácie, či pred ňou Cristiano nepokľakol. Bola by prvá žena, ktorá by mu priviedla na svet dieťa a stala sa aj jeho manželkou, alebo aspoň snúbenicou, keďže vieme, že tento vzťah nemusí trvať večne.

 

 1. Ona je kočka,postavu ma fajnu a Ronaldovi to vyrysované svalstvo musí ten brazílčan Alves-čo sa pasoval za umelého Kena-tááák závidieť

 2. moncika hovorí:

  S touto zenou on v zivote nespal.
  Kukajte tu rec tiel, je to tak ocividne…dieta s nou ale ma.
  Pre seba a jeho portugalsku maminku a aby nebol hanbou vlastnej krajiny.

 3. Veee hovorí:

  podľa mňa ju má rád ako kamarátku a max ju tak objíme, nič viac 🙂

 4. moncika-tiež ma to napadlo,viac sa dotýka seba-a ruky za chrbtom-a keď zbadali paparazza,podišiel k nej a povedal jej(na tej foto kde si robí vrkoč a on jej akože niečo kontroluje na bruchu)aby sa mali viac k sebe..

 5. Zuzka hovorí:

  A Gorgina má zaťaté päste keď ho objíma 😀 akí sú smiešni ale asi platí dobre a je to win-win 😀

 6. Tytyty hovorí:

  No ale je fakt treba uznat, ze po vizualnej stranke je to best-body-PR-couple so far…

 7. Cicamica hovorí:

  A ja musim nesuhlasit…preco neprichadza do uvahy,ze by ju fikol?ved aj gay sa moze ozenit a mat deti.Nejako ten sex pretrpi..zavrie oci a odzadu,nevie,co je to za dierku.Este prichadza do uvahy,ze ju naozaj miluje a cely svet sa myli.

 8. poppy hovorí:

  nechapem,preco toto /hrat sa na zamilovany par/ neurobil hned s tou prvou maternicou,s ktorou ma tohoto syna…mohli sa popretrcat na verejnosti a potom rozist,ronaldo by nam porozpraval o zlomenom srdci a ze uz bude teraz len s kamaratmi 😀 …takto georgina vychovava cudzie deti,ktore si matku/y nespoznaju,a o nom si aj tak ludia myslia,ze je gay…az take win to pre neho teda nie je 😛

 9. moncika hovorí:

  Ceramica
  Nooo moze byt aj tak.

 10. red kite hovorí:

  mne sa to jej telo nejaké super nezdá.. a dobré PR ako sa na ňu zrazu lepí

 11. Astal hovorí:

  Hej, má dobrú postavu. Tiež si myslím, že on je viac na chlapov ako na ženy a súhlasím s názorom :cicamica a poppy 😀

Pridať komentár