Khloé sa chce vydávať | Pikošky.sk
26 máj, 2018
Napísal/a | komentárov 6

Khloé sa chce vydávať

A ženíchom má byť Tristan Thompson.

Niečo mi ale hovorí, že Tristan tak úplne netúži ženiť sa. Tým niečím asi bude fakt, že počas Khloéinho tehotenstva vytrtkal asi tak polovicu svojich fanyniek. Ako už ale vieme aj z minulosti podľa jej vzťahu s Lamarom, nevery, drogy a ani prostitútky nie sú pre Khloé prekážkou v láske, a tak rovnako ako kedysi Lamarovi odpustila aj teraz Tristanovi. Jeho rečiam o tom, že je z neho po narodení dcéry nový človek, zrejme naletela, a tak sa jej zachcelo vydávať sa.

Blízky zdroj magazínu People tvrdí, že Khloé je každým dňom šťastnejšia a vraj je stále spokojná so svojím rozhodnutím ostať s Tristanom a v Clevelande. Chce totiž, aby jej rodina ostala spolu, a tak vraj drží Tristana nakrátko (ak mu neobliekla pás cudnosti, tak naozaj neviem, ako ho chce držať nakrátko). Ten si údajne ešte stále sype popol na hlavu. Khloé je s touto situáciou zrejme nadmieru spokojná, pretože podľa blízkeho zdroja si chce Tristana stále vziať. Svadbu ešte neplánujú, ale o budúcnosti sa vraj veľa rozprávajú. Khloé stále verí, že sa im podarí problémy vyriešiť a budú mať spolu krásny život. Ružové okuliare sa jej snažia z hlavy zložiť jej sestry a mama, ktorým sa toto celé vôbec nepáči. Nesúhlasia s ňou a chcú, aby sa vrátila do Los Angeles. Khloé dokonca odmietla do LA priletieť aj na Deň matiek, ktorý nakoniec strávila sama s True, pretože chce mať veci po svojom a netrápi ju, čo si kto myslí. Toto celé je skvelý recept na katastrofu a ešte lepší recept na reality šou.

Khloé a jej prvá svadba


Khloé a jej budúci bývalý manžel

Napísal/a dňa 26.5.2018. Pridané v Celebrity, Khloé Kardashian, Kto s kým, OMG!, svadba.

 1. alexalex hovorí:

  Aaale prosím vás, celé je to len marketing, treba veľa drámy keďže im klesá sledovanosť a Kylie so Stormi už nie sú takým lákadlom..

 2. Lenka hovorí:

  Podľa mňa majú títo ľudia veľmi nešťastný život.

 3. miragia hovorí:

  Budúci bývalý manžel.:)

 4. MicA hovorí:

  Na tych fotkach z prvej svadby je aka stihla, to musi byt photoshop! Ona taka nikdy nebola.

 5. Zuzka hovorí:

  Fejkové tehotenstvo a fejková svadba? Nuž prečo nie? V ich živote nie je nič normálne a reálne, takže ešte bude postarané a zábavu. Len by mohli už s niečím originálnym prísť… Akože Tristan bol žena a celý čas sa skrýval….počkať to už tu bolo. Tak nič 😀 Proste nás prekvapte!!

 6. Už s tými námetmi na šokujúce správy a dianie v živote celej rodiny vykrádajú samých seba..

Pridať komentár