Pamätáte sa na sexy gladiátora Russella Crowa? | Pikošky.sk
31 máj, 2018
Napísal/a | komentárov 24

Pamätáte sa na sexy gladiátora Russella Crowa?

Teraz na to zabudnite. Navždy.

Ak tento rok nemáte nikoho, kto k vám príde hrať Mikuláša, skúsila by som Russella. Nebude treba nič iné okrem červeného kostýmu. Bradu a pupok Russel má. Keď som o ňom minule písala ako o tučnom týpkovi,  myslela som si, že to nemôže byť horšie. Chyba! Vždy to môže byť horšie. Vtedy to bol len tučný týpek. Ale stále sa na seba podobal. Aspoň v jeho tučnej tvári. Teraz je to však zostarnutný a bradatý tučný dedo! Jeho mladej asistentke to však nevadilo, pretože sa s ním odušu fotila a chechtala sa pri ňom, akoby to bola nadržaná fanúšička, ktorá ho stretla spoteného tesne po natáčaní Gladiátora. Možno má len silnú charizmu, ktorú my tu cez internety nevidíme. Alebo má v gatiach poriadnu anakondu a občas treba dávať asistentkám aj odmeny. Moje povrchné Ja však túto teóriu vôbec neberie. Je to predsa herec, má prístup k peniazom aj k trénerom. Prečo potom vyzerá takto? Maká od rána do večera dvanástky a nestíha? Russell, prosím ťa, preber sa. Máš síce 54, no keď môže Brigitte Nielsen v takom veku čakať decko a o dva roky mladší frajer Sandry Bullock byť sexoš, aj  ty môžeš vyzerať sexy! Poslala som po Ignácovi list, snáď mu to doručí a začne so sebou niečo robiť.

O dva roky mladší zasran Bryan Randall so Sandrou Bullock.

Napísal/a dňa 31.5.2018. Pridané v Celebrity, Kto s kým, novinky, OMG!, Russell Crowe, štýl-neštýl.

 1. Majo hovorí:

  by som chcel vidiet vas v jeho veku

 2. Lilinka hovorí:

  Určite nebudem mať bradu. Som si tým takmer istá 😀 Možno fúzy.

 3. Jjj hovorí:

  No chlapec sa opustil..

 4. Majo hovorí:

  je tam obrovska zmena , to hej,lenze oni ked nemaju nejake role ,tak vacsinou vzdy vela priberu ak sa nekontroluju…a mne sa zda,ze on to uz ma v pazi

 5. Martin hovorí:

  A nie je to kvoli nejakej ulohe? 🙂

 6. KatkaZ hovorí:

  Jedna vec je keď takto spustnuto vyzera obyčajný človek. Druha ale, ked takto vyzera herec, ktory sa živí svojím telom. A tretia, toto uz ani nevyzerá zdravo.

 7. poppy hovorí:

  uvidela som bryana-a zabudla som,o com tato pikoska vlastne je 😀

 8. KráskaDňa hovorí:

  Och, prečo?????

 9. pety hovorí:

  Po prve: Kto je tento ujo a preco zjedol rusella crowa? Po druhe: Kedze sa zatial nikto neprihlasil,tak ja si ho teda zajednavam na Mikulasa pre potomkov tento rok. Po tretie: Cisty dokonaly absolutny Jan Werich! Po stvrte: Uhol pohladu – na jednej strane tiez nechapem PRECO ked moze mat trenerov atd. ale na druhej strane mi je aj docela sympaticke ako to ma vpazi, pohodak.

 10. Zuzka hovorí:

  To nie je predsa on!! Som si tým takmer 100% istá, že tento ujo nehral v gladiátorovi.Alebo žeby?

 11. pocoyo hovorí:

  Asi ozaj ide hrat toho Wericha alebo Mikulasa

 12. cissy hovorí:

  Aspoň s tou bradou by čosi mohol spraviť

 13. Em hovorí:

  Podľa mna idú v Holyúde natáčať Byl jednou jeden král. Iné vysvetlenie nemám. Od toho, čo som uvidela prvú foto mi hrá v hlave „atakdále atakdále atakdále to je jméno mééééééé, atakdále atakdále…“ Já sám král první je jasný, ale kto si zahrá Atakdále-ho?

 14. Aurora hovorí:

  Som jediná komu je sympatický aj teraz? Asi áno ale nevadí ja naňho budem mať stále slabosť 😉

 15. ozruta hovorí:

  Pribral teda ohromne, ale mne je na tých fotkách strašne sympatický.
  Trošku sa do filmov s ním musím nútiť, extra ho nevyhľadávam, potom film pozriem, uznám, že je dobrý herec. A potom zase … stále ten istý kolotoč … ale v Gladiátorovi som bola do neho. 🙂

 16. Anonym hovorí:

  no co, ma to na haku. nema kazdy potrebu vyzerat ako vlastna parodia na svoje mlade ja

 17. Po prečítaní komentáru pety nemám čo dodať..a Em-zatiaľ ma napadá len český herec V.Javorský,ktorý aj mal hrať Buriana..

 18. Silvinka hovorí:

  A ja si dnes pustím Gladiátora 🙂 Bolo to prvé DVD, ktoré som si kúpila k môjmu domácemu kinu a v ušiach mi stále znie Hold the line! Stay with me! A za chvíľu svišťali šípy a ja som sa zľakla lebo reproduktory to neskutočne reálne ozvučili… A potom tá hudba keď sa prechádzal po poli … A aký mužný tam bol, och… Hoc teraz nemá už tú charizmu, ale všetci si ho tak vybavujeme a navždy aj budeme, bol tam proste úžasnýýýý. Teraz sa zžil s rolou domáceho macka, v reály takýchto chlapov majú mnohé a sú šťastné, tak čo..

 19. Gladiator ten film je premena asi najlepší …jemi ho ľúto že tak vizera.,😒mal v sebe charizmu bol to frajer teraz jw ako môj dedo nemôžem tomu uveriť ..😓😓

 20. Gg

 21. A neurazajte ho on kebi chcel tak možno vizera ešte lepšie ako predtým možno začne makať abude to gladiátor😎😎

 22. Mesii

 23. en hovorí:

  Bryan !!! :-O

 24. Ľuboš hovorí:

  Je mi ľúto, že miesto toho aby ste si zistili nejaké fakty, tľacháte tu somariny. Russell je typ herca, ktorý sa dôsledne pripravuje na každú filmovú úlohu. Je známy tým, že keď to úloha vyžaduje dokáže pribrať, nárásť fúzy, ostrihať, nechať si narásť vlasy, potom sa vždy dostane do formy….. hodnotiť niekoho bez len tak bez hlavo dokáže každý …. keď nepoznáte aspoň čiastočne človeka, tak radšej držte … viete čo ….

Pridať komentár