Joshua Jackson má novú frajerku | Pikošky.sk
3 jún, 2018

Joshua Jackson má novú frajerku

Je to tiež herečka.

Joshua Jackson už žiaľ nemá dôvod čakať na svoju niekdajšiu lásku Diane Kruger. Tá totiž čaká svoje prvé dieťa s Normanom Reedusom, čím znížila šancu, že sa k sebe s Joshuom vrátia na minimum. Viem, že som asi jediný človek, čo ich rozchod stále rieši(l), ale nemôžem si pomôcť. Proste som si myslela, že patria k sebe.

Joshua ale môj názor nezdieľa a už niekoľko mesiacov má novú frajerku. Je ňou herečka Alyssa Julya Smith a ak vám toto meno nič nehovorí, nebojte sa, nie ste sami. Mne dokonca ani jej tvár nič nehovorí, čo bude asi tým, že nehrala v žiadnom väčšom filme. Strihla si však drobnú rolu v jednej časti How I Met Your Mother, tak možno odtiaľ vám bude povedomá. Podľa zdroja pre E!News spolu s Joshuom randia už pár mesiacov a majú vzťah na diaľku. Teraz by mal však Joshua tráviť viac času v Los Angeles, kde Alyssa žije, lebo hra Children of a Lesser God, v ktorej Joshua účinkoval na Broadwayi, mala 27. mája posledné predstavenie. Tak uvidíme, či im to vydrží a či je práve Alyssa tá pravá.

 1. Oreo hovorí:

  Ona musi riadne cvicit na to brucho, tak je jasne ze Joshua je na bloncky, kazdopadne na to ako on vyzera ma stastie na pekne zeny.

 2. Mijus hovorí:

  Prvý moment na tej fotke v červenom, že je to Diane za mladi.

 3. Tiež si neviem zvyknúť,že s Dianou už netvoria pár-slečna mi na prvej fotke pripomenula Hayden Panettiere,na druhej Kirsten Dunst,na tretej a štvrtej Abigail Breslin a na poslednej moju kamošku z detstva..

 4. ozruta hovorí:

  Ejsy … takže je to žena mnohých tvárí 😀

 5. miragia hovorí:

  Takže iba presedlal na iný druh herečky…

 6. Ellie hovorí:

  ejsy- presne na 1.Hayden a potom na Abigail sa podobá 😀 a ona má 31? wau

 7. Zdravím ozruta a Ellie-takže by sa s ňou nemal nudiť..alebo je len dosť fotogenická

 8. PauliePumpin hovorí:

  Oreo.. brucho sa robi v kuchyni nie v gyme 🙂 ,, ano vyzera super babena …aaaajj ja chcem 😀

 9. Greta hovorí:

  Musim povedat, ze dajak ostarel a oskaredel, odkedy sa s Diane rozisli, zatial co ona je stale rovnako krasna. No zjavne je zatazeny na podobny typ zeny :))

 10. Cicamica hovorí:

  Postavicka nema chybu

Pridať komentár