Tatko roka Caitlyn Jenner | Pikošky.sk
3 jún, 2018
Napísal/a | komentárov 12

Tatko roka Caitlyn Jenner

Caitlyn neprišla na svadbu svojmu synovi.

Ako zrejme viete, Caitlyn má okrem Kendall a Kylie ešte zopár ďalších detí. Jej deti z prvého manželstva nie sú veľmi mediálne známe, no o tých z druhého manželstva s Lindou Thompson celkom počuť. Brandon a Brody sú fešáci, Brody si vybudoval kariéru modelingom, účinkovaním v rôznych reality šou a niekdajším vzťahom s Avril Lavigne, Brandon má zase s manželkou vynikajúcu kapelu (Brandon & Leah, určite to kuknite). Tento víkend sa ženil Brody, no Caitlyn sa nezúčastnila. Vraj kvôli pracovným povinnostiam. Nech sa na mňa nikto nehnevá, ale naozaj nechápem, prečo 68 ročná osoba, ktorá by mohla peniaze vidlami prehadzovať, má potrebu ísť radšej na ples ako na svadbu svojho syna. Caitlyn sa momentálne nachádza vo Viedni, kde sa včera konal Life Ball. Prišla tam so svojou 21 ročnou transgender kamoškou Sophiou, s ktorou trávi posledných pár mesiacov každý deň. Už sa šírili aj reči o tom, že spolu niečo majú, a aj keď to Caitlyn vehementne popiera, začínam tomu veriť.

Na Brodyho svadbu na Bali neprišli ani jeho sestry Kendall a Kylie. Tie ale narozdiel od Caitlyn nemali v sebe ani toľko slušnosti, aby mu dali vedieť – na pozvánky totiž vôbec nezareagovali, čo povedal médiám on sám. V konečnom dôsledku si ale myslím, že si Brody môže gratulovať, pretože tieto tri osoby by jeho svadobný víkend premenili na cirkus. Brody si bral svoju dlhoročnú priateľku Kaitlynn (auč, nešťastná zhoda mien) v rezorte Nihi Sumba. Novomanželia hostí poprosili, nech im nenosia žiadne svadobné dary, že viac ocenia akýkoľvek finančný príspevok na ich svadobnú cestu. Fotky zo svadby ešte nemáme, tak som vám našla aspoň fotky rezortu, kde sa konala. Fakt krása, mohli pozvať aj mňa. Ja by som na pozvánku zareagovala určite.

Caitlyn takto ťažko pracovala, takže sa nemohla zúčastniť

Brody a jeho nepodarené sestry

Brody a Kaitlynn pár dní pred svadbou

Na tomto mieste si včera povedali áno:

 1. Teris hovorí:

  A urcite svoju otca pozval?

 2. kara hovorí:

  Teris, ano, tie infosky su priamo od neho

 3. Teris hovorí:

  Kara dakujem za info. V tom pripade he nielen pekny, ale aj statocny, ja bysom asi velmi zvazovala, ci taku kreaturu chcem na svatbe a vobec v zivote. A tym nemyslim ze kreatura lebo trans, ale ako sa teraz chova a prezentuje.

 4. Ivet hovorí:

  úplne súhlasím, že svadba lepšie bez troch grácií, ale na pozvánku zareagovať mohli

 5. Maci hovorí:

  nechcem teda absolutne obhajovať jennerky ale treba brať do úvahy aj tú druhú stranu, možno mali na to dôvod…ved aj sám Brody povedal že ani netušil že bola Kylie tehotná, takže v kontakte už nie sú asi nejakú dobu a muselo sa medzi nimi stať niečo naozaj vážne ked ho ignorujú…ale to sa asi už nedozvieme 😀

 6. flegma hovorí:

  aleze fakt je to kus, mlask… a take pribuzenstvo, kde polovica ma iny ksicht, moze byt rad, ze nedosli…

 7. poppy hovorí:

  fiiiha,aky fesak…caitlyn ani vela nekocikuje kyline dieta,ako spravna stara mama :-)…a caitlyn je teda shemale?

 8. To vedľa nej má fakt 21 rokov?a nevie sa čo majú medzi sebou Kendall a Kylie s bratmi?lebo teda ja myslím,že za takýchto súrodencov by sa hanbiť nemali..

 9. kara hovorí:

  Ejsy, Brody mal s tatom vzdy zly vztah, lebo ako sa ozenil s Kris, na dost vela rokov sa uplne vykaslal na svoje ostatne deti. Brody to daval za vinu Kris a netajil sa tym, ze ju nema v laske – to bude asi dovodom ich zlych vztahov s Kylie a Kendall. Ziaden konkretny konflikt neevidujem.

 10. Kara,vďaka za info-ináč,pikoška ako vždy super napísaná👍

 11. Sis hovorí:

  No, berme to z toho lepšieho hľadiska, aspoň im nepokazili svadobné fotky…

 12. Veee hovorí:

  fuj, to je ale banda jedna prašivá…

Pridať komentár