Courtney Love plánovala vraždu | Pikošky.sk
10 jún, 2018
Napísal/a | komentárov 15

Courtney Love plánovala vraždu

Chcela odpratať svojho bývalého zaťa.

Nuž, nejako sa nám ten rozvod Frances Bean Cobain pekne zamotáva. Aby ešte Courtney Love nakoniec neskončila v base. V polke mája som vás informovala o tom, že so všetkými ťahanicami okolo rozvodu by mal byť už konečne koniec, pretože Frances a Isaiah sa dohodli aj na majetkovom vyrovnaní a jemu ostala slávna gitara po Kurtovi. Teraz ale Isaiah žaluje Courtney Love a tvrdí, že ho chcela dať zabiť. Vraždu plánovala spoločne s bývalým manažérom Britney Spears Samom Lutfim a hercom Rossom Butlerom. Tých obviňuje aj z rozpadu jeho manželstva, pretože údajne zásobovali Frances drogami.

Isaiah tvrdí, že táto trojica sa mu s pomocou osobného šoféra Yukhtmana nabúrala do jeho iMessage konta, kam pridali správy, ktoré mali pôsobiť tak, že Isaiah má psychické problémy a samovražedné myšlienky, aby jeho vražda vyzerala ako samovražda. Tieto správy odovzdal aj polícii. Tretieho júna doma pozerali film, keď sa Lufti, Butler a Yukhtman vlámali do jeho domu. Agresívne z domu odpratali jeho kamaráta a Lufti ho potom chytil za genitálie a vyhrážal sa mu, že keď sa neupokojí, budú ho znásilňovať všetci traja na preskáčku. Následne ho silou vyviedli z domu a natlačili do auta, ale nepočítali s tým, že jeho kamarát kontaktoval políciu a zablokoval svojím autom to ich, aby nemohli odísť. Na scénu čoskoro dorazili policajné autá a aj helikoptéra, no Lufti si vraj vymyslel nejaký príbeh, aby ho nezatkli, a potom sa ešte vrátil trocha sa mu povyhrážať, že zabije jeho rodinu a jeho dcéru Arlo.

Isaiah tvrdí, že bol v šoku a bál sa o svoj život a o život svojej dcéry, a tak potvrdil Luftiho verziu, že je s nimi kamarát a celé to bolo len zo srandy. Myslí si ale, že keby nedorazila polícia, odvliekli by ho niekam a zavraždili. Keď policajti odišli, trojica mužov ho nasledovala do domu a násilím ho tam zadržiavali, kým im nepovedal, kde sa nachádza gitara. Lufti mu vraj povedal, že mu dajú pokoj, keď bude súhlasiť s tým, že dostane 120 tisíc, ale vráti gitaru po Kurtovi. Po pár dňoch ale Isaiah nabral odvahu a všetko nahlásil na polícii a získal aj zákaz približovania pre Luftiho.

Podarilo sa mi už vypátrať aj to, ako to bolo s tou jeho bývalkou, ktorá bývala v dome. Bývala tam s nimi už od roku 2014 a problémy sa začali až keď sa Frances a Isaiah rozhodli pre rozvod. Jessica Sullivan tiež žaluje Courtney a tvrdí, že sa jej už roky vyhráža. To asi bude pravda, pretože sa už v roku 2016 písalo o tom, že si musela zaobstarať ochranku, pretože keď odmietla svedčiť proti otcovi svojej dcéry, aby Frances uľahčila rozvod, Courtney sa jej vyhrážala a Lufti tiež – ten vraj tvrdil, že sa postará o to, aby jej dcéra skončila v decáku.

Lufti bol manažérom Britney v jej najhorších časoch

Ross Butler si zahral v 13 Reasons Why, no teraz bude musieť polícii vysvetľovať zrejme on svoje dôvody, prečo je do tohto zapletený.

Napísal/a dňa 10.6.2018. Pridané v Celebrity, Courtney Love, Frances Bean Cobain, OMG!.

 1. akademik ján hovorí:

  Hm, napínavé, ale aj desivé. Hlavne s tou Britney, ak je všetko v článku pravda. Ktovie koľkokrát bola ona sama poznásilňovaná svojím manažérom.

 2. Meno hovorí:

  NIE. veď Rossovi práve začína kariéra. Taka úspešná mohla byť. A toto spravi. Teľa. Skoda ho, začínala som ho mat rada. Ako herec je dobrý (aj Zach v 13 RW)

 3. lub.ka hovorí:

  Ross Butler nieee :/ …. trz som sa namotala na ten seriál a pozrela si akurát jeho časť 😀 a ptm príde táto pikoška :D….ach život vie byť krutý .

 4. Meno hovorí:

  Lubka. Jeho časť z 1. Ci 2. Série? On je tak dokonalý chlap v tom seriáli že by som neverila že v skutočnom živote je kriminálnik 🙁 ale asi na tom niečo pravdy bude. A ja neviem mne k nemu ani drogy nesedia. Vyrysovany je riadne. Vyzerá zdravo. Ale to vyzeral.aj Zac Efron keď mal najväčšie problémy s kokainom

 5. Keď som sa pozrela na toho Luftiho a čo pri ňom stvárala Britney,tak verím Isaiahovi..a že mu Frances nakoniec gitaru nechala,zrazu dáva zmysel..na druhej strane s ňou asi nemal čestné úmysly a bohvie aký bol manžel,keď sa do toho musela takto Courtney“zaangažovať“

 6. KatkaZ hovorí:

  Ross sa asi inšpiroval seriálom, v ktorom hra (hlavne poslednou castou, z ktorej mi je doteraz zle)

 7. Sis hovorí:

  Mňa by len zaujímalo, že kto zo zúčastnených v tejto bájke bol najviac sfetovaný…

 8. Pixie23 hovorí:

  @Sis, presne to iste napadlo aj mne….podla mna su to vsetko fetky a vymyslaju si hluposti, aby navzajom vybuchali co najviac penazi…

 9. michalka hovorí:

  ok. zrekapitulujme. tento Izak si nastahuje do jej domu svoju byvalku aj s deckom, ziada od nej 25 litrov mesacne pre seba a svoje decko z predosleho vztahu a na oblecenie a este gitaru nevycislitelnej hodnoty. dva roky sa taha rozvod kvoli tahaniciam o prachy a gitaru, ktore si nezasluzil, nezarobil, nekupil, ale chce ich. a od roku 2014 s nimi byva jeho byvalka aj deckom.
  ano, drogy zle bratia a sestry..
  ale za toto by som mu minimalne odrezala gule. ak teda nejake ma.

 10. emina hovorí:

  Frances nikdy neposobila, ze je cista… Aka matka, taka Katka.

 11. Meno hovorí:

  Fuj posledná časť bola dosť silná. Hlavne s Tylerom. Dosť dlho som predychavala ten seriál.

 12. kara hovorí:

  Kniha bola omnoho lepsia ako serial, ja som prvu seriu ani nezvladla dopozerat, tak to „zmodernizovali“ a pomenili, ze to uz na mna velmi nebolo :-)))

 13. Meno hovorí:

  Ja som čítala aj knihu ale podľa mňa seriál bol rovnako dobry. Bez servítky predkladá presne to iste co zaživaju teenageri (hlavne v USA) šikana. Znasilnovsnia. Streľby. Drogy. Alkohol. A presne tak sa to aj v živote rieši že keď máš love tak ti nik nič nemôže.

 14. Zuzka hovorí:

  No a teraz teória, že Courtney zabila aj Kurta nie je až tak mimo…Raz sa dozvieme pravdu!!! Každopádne týpek je čurák a zlatokop.

 15. Juliette hovorí:

  Zuzka- presne!! Pozerala som na Netflixe dokument, kde o Courtney rozprával aj jej bývalý milenec a je to vypočítavá k…., ktorej šlo iba o prachy a o to patriť do vyššej spoločnosti. Kurt sa s s ňou vraj chcel rozviesť a oznámil jej to týždeň pred jeho smrťou a dokonca sú výpovede, že niekto sa zdržiaval v dome v čase, kedy Kurt mal spáchať samovraždu, okrem toho, že v čase streľby mal v sebe smrteľnú dávku drog… A zabila Frances dvoch psov, čo ja ako psíčkar neviem prežuť, a to len zo žiarlivosti.. Keď je niekto schopný toto, čoho nie je schopný??

Pridať komentár