Ariana Grande je zasnúbená | Pikošky.sk
13 jún, 2018

Ariana Grande je zasnúbená

Hrdličky sa poponáhľali.

Už keď sa dali Ariana Grande a komik Pete Davidson dokopy, tak som si hovorila, že na to idú pekne rýchlo. Bolo to totiž len nejaké 2 týždne po tom, čo sa Ariana rozišla s rapperom Mac Millerom. Ale zdá sa, že čas pre túto dvojicu nehrá nejakú významnú rolu, keďže sa už vraj stihli aj zasnúbiť. A to spolu možno nie sú ani mesiac.

Niektoré zdroje tvrdia, že Pete pokľakol pred Arianou minulý týždeň. Môže za to obrovský diamantový prsteň, ktorý sa objavil na jej prstenníku. Zásnuby však museli prebehnúť skôr, keďže už 2. júna ho mala Ariana na svojom vystúpení na Wango Tango v Los Angeles. Predviedla ho aj v pondelok v Disneylande, kam sa vybrali spolu s Petem. jeho sestrou a Arianinym bratom. Podľa zdrojov sú spolu veľmi šťastní, neustále jeden druhého rozosmievajú a so svadbou sa neponáhľajú, naopak – plánujú byť dlho zasnúbení. Sú do seba veľmi zamilovaní a zoznámili spolu už aj svoje mamy. Ja len dúfam, že túto ich krásnu idylku nenarušia ani drogy (ktoré má vraj Pete celkom rád), ani jeho hraničná porucha osobnosti.

 

Oslavy zásnub v Disneylande?

Ariana s prsteňom 2. júna

Napísal/a dňa 13.6.2018. Pridané v Ariana Grande, Celebrity, Kto s kým, novinky, OMG!, štýl-neštýl.

 1. Ľudia v USA sú asi fakt závislí na každej nepodstatnej“šokujúcej“správe o ich milión idoloch,keď denníky musia hlásiť,že x a y sú spolu po mesiaci veľmi šťastní..smejú sa a zabávajú?s koľkými sa ešte zasnúbia?Pete v sebe asi objavil ochranársky inštinkt a Ariana usúdila,že blond vlasy zrejme nevyvolali taký šok..

 2. Meno hovorí:

  Ona je strašne afaktovana podľa mňa. Nesedí mi, jeho nepoznám. Ale všade ich je plno v poslednom čase

 3. MMM hovorí:

  To aj v sukromi sa musi prezentovat ako „sen pedofila“? Ta masla na hlave je hrozna.

 4. Michelle hovorí:

  Ja tiez nechapem, preco tak strasne oblubuje tento look a la 10 rocne dievcatko…a hlavne to velebenie umelohmotnej krasy…uz skoro pri nejakych 80% celebrit ti google vypluje porobene plastiky…

  https://goo.gl/images/9NoxTp

  nemam nic proti plastikam, ktore pomozu ludom po autonehode, alebo skratka zlepsia kvalitu zivota, ale tieto holciny riesia prifuknutie papulky, o jeden milimeter uzsi nostek a potom sa nechaju oslavovat ako symbol krasy a vyhlasuju do sveta, ako je krasa rozmanita a ako sa treba lubit taki, aki ste…

 5. Vulgar hovorí:

  ja len nikdy nepochopim ako zvlada mat vlasy vecne v cope. mna z toho po celom dni boli hlava

 6. malyslonik hovorí:

  Vulgar aj ja mám vlasy večne v cope, pretože ich mám po zadok, takže všetko je o zvyku. No Ariana nemá svoje vlasy, polka sú príčesky.

 7. drina hovorí:

  nieže by som im to neželala, ale keď sa na neho pozriem, nevyzerá ten vzťah nádejne…

 8. Len ty hovorí:

  Ja tiez…on mi nesedí…taky psycho kus…

 9. jg hovorí:

  sú rozkošní :-*

 10. Vulgar hovorí:

  malyslonik – aj ja som mavala vlasy po pas, vtedy ma bolela hlava z vlasov v cope este viac. 😀 ale asi naozaj ide o zvyk – vlasy po case rastu inym smerom alebo ja neviem.

 11. Anonym hovorí:

  on je kamarat toho, co si ho vzala Emily Ratajkowski. Mozno sa ich snazia prekonat v rychlosti svadby 🙂 mudry krok

Pridať komentár