Dakota a jej stalker | Pikošky.sk
14 jún, 2018
Napísal/a | komentárov 7

Dakota a jej stalker

Aha, to je len Chris Martin.

Nebojte sa, toto nie sú zábery z priemyselnej kamery, na ktorých neznámy muž prenasleduje svoj herecký idol. Bolo by to síce zaujímavé, no pre Dakotu Johnson určite krajne nepríjemné. Spoločnosť jej frajera Chrisa Martina jej ale určite nepríjemná nie je, naopak, vyzerá pri ňom veľmi spokojne.

Dakota a Chris sú spolu už polroka a stále sa im darí udržiavať svoj vzťah pomerne v tajnosti. Lepšie povedané, zatiaľ spolu nikde neboli ako oficiálny pár, proste si chodia na večere, na golf, na prechádzky… A tak je to asi aj dobre. Najprv by sa mali spoznať oni dvaja, až potom ich môže spoznávať okolitý svet. Mám taký pocit, že to spolu myslia naozaj vážne, jediná škoda je, že mi obaja pripadajú takí nemastní – neslaní a tým pádom ma ich vzťah ani trošku nezaujíma. Vlastne… prečo o nich vôbec píšem?

 

 

 1. Dr.House

 2. Dove hovorí:

  Akurat som si vcera pozrela 50 shades freed. 😅😅

 3. Oreo hovorí:

  On asi bude na nudne zeny, Gwyneth je podla mna meganudna a tato bude nieco podobne.

 4. Cicamica hovorí:

  Ona nemastna,on neslany…

 5. MMM hovorí:

  Taki normalni az su nudni.

 6. Quentina hovorí:

  Na mna prave ze Gwyneth aj Dakota posobia dojmom „ticha voda brehy myje“. Podla mna oni musia byt s chlapom mega odviazane, napadite, rady skusaju, iniciuju, experimentuju atd. Proste take slusnacky navonok, ale divosky s tym, kto im za to stoji. Co je mega fajn

 7. Ni hovorí:

  Prave dnes som pozerala 50 shades of freed a je to naaaajhoooorsiiiii film ever. Zvuk mojich prevracajucich sa oci musel rusit susedov.

Pridať komentár