Rodinka na dovolenke | Pikošky.sk
17 jún, 2018
Napísal/a | komentárov 7

Rodinka na dovolenke

V slnečnom Taliansku.

Tak títo traja (ten chlapec s melírom sa neráta) tvoria rodinu už nejaký ten piatok. Je to Anna Faris so svojim novým frajerom Michaelom Barretom a synom Jackom, ktorý si s otčimom evidentne super rozumie.

Anna sa s Michaelom ukázala na verejnosti ešte v októbri minulého roku, no zrejme si spolu začali oveľa skôr. Rozvod s Chrisom oznámili v auguste a niečo mi hovorí, že jedným z dôvodov bolo aj to, že Anna už bola srdcom inde. Pri Michaelovi vyzerá byť veľmi šťastná a čo je ešte lepšie – aj malý Jack má pri ňom úsmev od ucha k uchu. Momentálne spolu s Anninou rodinou dovolenkujú v Taliansku a vo štvrtok sa vydali na menšiu plavbu. Na palube nechýbalo ani vínko, tak to som trochu zbystrila, keďže o Anne sa šepkalo, že má problémy s pitím. Snáď si len pripili na šťastnú plavbu a ďalej sa venovali malému Jackovi a jeden druhému.

 

Napísal/a dňa 17.6.2018. Pridané v Anna Faris, Celebrity, Kto s kým, novinky, štýl-neštýl.

 1. N. hovorí:

  Musela som si spätne pozrieť fotky, ale znova som dospela k záveru, že na týchto fotkách malý teda od ucha k uchu nie je…

 2. Z mamy ubúda a synčeka pribúda..

 3. Cicamica hovorí:

  Mala by sa najest,ma stehna chudsie ako lytka

 4. michalka hovorí:

  po vzhliadnuti stvrtej a piatek fotky, potom jeho chrbta, zadku a ofiny.. necudujem sa, ze ubudlo 3/4 flase. hnusny chlap.

 5. Teris hovorí:

  Zato ona je taka nadherna a sympaticka :)))))

 6. Zuzka hovorí:

  Malý Jack má niečo s očkami? Lebo vždy keď ho niekde ukážu má okuliare. A ona naozaj nevyzerá zdravo!

 7. Ellie hovorí:

  Mňa len zaujalo ako má malý Jack tričko so znakom kapitána Americu 😀 zjavne má vybratého vlasného komixového hrdinu 😀

Pridať komentár