Jacksonovci smútia | Pikošky.sk
29 jún, 2018
Napísal/a | komentáre 4

Jacksonovci smútia

Joe Jackson zomrel.

Pred týždňom som vás informovala o tom, že Parisinho dedka hospitalizovali s posledným štádiom rakoviny pankreasu. Už vtedy do médií prenikali informácie, že Joe má pred sebou pravdepodobne už iba zopár dní, no keďže Paris ešte v tom čase nevyzerala veľmi utrápene, myslela som, že iba dramatizujú. Nedramatizovali. Joe pôvodne údajne bránil rodine v návštevách, pretože nechcel, aby ho v takom stave videli, no nakoniec návštevy povolil a ako 89 ročný zomrel v stredu obklopený svojou rodinou.

A rodina je to naozaj veľká, keďže mal 11 detí. Jeho blízki sa s ním lúčia na sociálnych sieťach a Paris priznala, že ho donútila, aby jej sľúbil, že ju navštívi ako duch. Vyhlásenie vydali aj zástupcovia značky Michaela Jacksona: „Sme veľmi zarmútení smrťou pána Jacksona a vyjadrujeme úprimnú sústrasť pani Katherine Jackson a rodine. Joe bol silný muž, ktorý si bol vedomý svojich chýb a ktorý hrdinsky dotiahol svojich synov a dcéry od oceliarní v Indiane až po celosvetovú obrovskú slávu.“

LaToya, Joe, Janet

RIP, Joe a Michael

  1. Anonym hovorí:

    rip aj ked mal asi na rovasi toho dost

  2. red kite hovorí:

    boli mi treba vygúgliť kto je č. 11

  3. Dotiahol..správne slovo..no talent ako Michael by to dokázal aj sám-tragédia je v akom veku a za akých okolností zomrel on-otec aj súrodenci žili a žijú z jeho slávy..ešte tak Janet by sa uchytila bez oca-ale tak pokoj jeho duši..

  4. Cicamica hovorí:

    no za otca by som ho nechcela

Pridať komentár