Cigaretka a pivko | Pikošky.sk
2 júl, 2018
Napísal/a | komentárov 6

Cigaretka a pivko

Matt Damon relaxuje.

Musím sa priznať, Mattík je jeden z mojich najobľúbenejších celebritných chlapov. Sympaťák od špiku kosti. Sympatické mi je aj to, že okrem toho, že ako jediný prežil a vypestoval zemiaky na Marse, relaxuje s pivom a cigaretkou. Takto nejak relaxujem aj  ja. Viem, je to nezdravé, no sú aj horšie drogy. Taký Johnny Depp by vám vedel porozprávať. S touto mojou závislosťou na dobrom pive a cigaretách by som si s ním celkom určite rozumela. Mohli by sme ísť spolu na pivo. Zatiaľ však chodí na pivo iba s Chrisom Hemsworthom, s ktorým momentálne v Austrálii susedí, či so známym austrálskym rozhlasovým moderátorom Michaelom Wipflim, ako tomu bolo nedávno v Queenslande. Možno nás Ignác raz zoznámi a ja mu poviem, aby nepil patoky, ale skúsil to naše, slovenské.

 

Napísal/a dňa 2.7.2018. Pridané v Celebrity, Ignác, Matt Damon, OMG!, sexoši, štýl-neštýl.

 1. katey hovorí:

  sympos najviac

 2. Meno hovorí:

  Stone & Wood nie je dobre pivko 🙂 Australcania nevedia co je debre pivko. A asi ani Mat nevie 😁 (ale aspoň sa vyraba v Byron Bay tak pije lokálne)

 3. Matt je skvelý herec a určite aj skvelý parťák-veľký sympaťák,ale mal by skúsiť“náš“Plzeň..

 4. Anonym hovorí:

  Slovenske pivo je tiez patok oproti ceskemu

 5. Sargazmus hovorí:

  Nikdy nezabudnem na rok kedy vyhral „najsexi muž roka“. Do tejto chvíle som to nepochopila a asi ani nepochopím :D. Ako? Prečo?

 6. Oreo hovorí:

  @Sargazmus sexi u muzov casto znamena charizmu a tu Matt ma, nemusi mat nutne sumernu tvar a telo vysekane jak socha greckeho boha, ale staci ked je sympaticky a niecim vo vyraze tvare pritahuje.

Pridať komentár