Blac Chyna si našla staršieho | Pikošky.sk
5 júl, 2018
Napísal/a | komentárov 6

Blac Chyna si našla staršieho

S kým si urobí tretieho potomka, je predsa dôležité.

Peniažky od Roba za malú Dream jej asi nestačia. Ani tie od Tygu, ktorý jej platí za prvého syna Kinga. Hoci sa špekulovalo, že sa nechala inseminovať svojím zajacom – 18 ročným raperom (dnes si už každý hovorí raper) Almighty Jayom, zdá sa, že až taký všemocný nebol, keď nedokázal prikázať svojmu penisu zostať v gatiach, a tak trošku ju podvádzal. Vzhľadom na to, ako Chyna vyzerá, sa mu ani nedivím. Pravdepodobnejšia sa mi však zdá možnosť, že to práve Chynu svrbela chachajda a zrátala si, s kým sa jej to viac oplatí. 19 júna sa teda typicky instagramovo rozišli. Keďže Chyna sa stále s niekým súdi a v podstate z toho žije, zistila, že má spoločného právnika s mladým bohatým profesionálnym boxerom. Pod hrozbou umlátenia kočíkom sa dostala k jeho číslu. Zrelý 19 ročný Devin Haney aspoň vyzerá oproti detsky vyzerajúcemu Všemocnému Jayovi staršie. Rozumej, nekúpili by ste mu lízatko, ale mentosky. Špekuluje sa, že s Devinom sa Chyna stretáva už mesiace, teda aj počas obdobia, keď jebala randila s Všemocným. Pikoška na záver, boxerské meno nového zajačika je Dream. Presne tak sa volá aj Chynina dcéra. To bude osud. Na ten však Chyna neverí. Všetko si tvrdo odtrtkala.

Chyna a Všemocný Jay

Jej nový nabiják, boxer Devin, ktorého záľubami sú box a vysedávanie na drahých autách.

Napísal/a dňa 5.7.2018. Pridané v Blac Chyna, Celebrity, Kto s kým, novinky, OMG!, rob kardashian, Tyga.

 1. Zuzka hovorí:

  Týpek má aký široký nos 😀 nuž nechcela by som byť v jej koži musí sa sakra obracať aby nemusela robiť 😀 toto bude ešte sranda

 2. Lilinka..opäť dobrý článok..nastúpil pán Vždydôležitý a jeho dalšou záľubou bude tréning na“zadku“tejto štýlovej krásavice..

 3. drina hovorí:

  k tomuto celému ma napadá už len jedno… a to : Ah jaj….. XDDD

 4. Lali hovorí:

  Chlapi v jej veku o taku kreaturu nemaju zaujem, ti mladi si aspon zapichaju a uziju si 5 min slavy v bulvare.

 5. alexalex hovorí:

  Chcela som si ho vygoogliť a vyskočila mi reakcia 50centa, na tento ich vzťah..asi vie o čom hovorí 😀

 6. btw hovorí:

  ja som sa stratila….

Pridať komentár