Jedna Mariša, štyri outfity | Pikošky.sk
8 júl, 2018
Napísal/a | komentárov 8

Jedna Mariša, štyri outfity

Na koncerte v Las Vegas.

Znie to neuveriteľne a naozaj som neverila, že to ešte niekedy napíšem, ale počúvajte, ľudia, na tú Marišu sa tuším normálne že dobre pozerá. Buď to tak naozaj je, alebo som ešte stále zmätená po správach o zásnubách Justina Biebera. Mariah Carey nedávno opäť začala s rezidenčnými koncertami vo Vegas, tentokrát majú názov The Return Of The Butterfly. A tak sa poriadne hecla, aby názov reprezentoval realitu, a návrat je to teda fakt veľkolepý.

Hlavne keď si spomenieme na to, ako vyzerala pred rokom. Nikto jej síce nekáže, aby vyzerala ako modelka, ale vyzerať tak, ako ona vtedy, a obliekať sa do pičoreziek, by malo byť možno aj protizákonné. Bandáž žalúdka ale všetko vyriešila, a tuším jej prospelo aj to, že vyhodila manažérku. Tú (vzhľadom na jej zjav) upodozrievam z toho, že tie desné oblečky mala na svedomí, keďže zrazu má Mariah vkus, koncertuje vo večerných šatách, nie v pičorezkách, a vyzerá super.

Napísal/a dňa 8.7.2018. Pridané v Celebrity, Mariah Carey, štýl-neštýl.

 1. dolly hovorí:

  vyzera uzasne, obrovska zmena k lepsiemu, nech jej to vydrzi

 2. Nana hovorí:

  Pičorezky nech si nechajú už len do poolu.. na pódkiu od 35 rokov hore to vyzerá zúfalo.. je smutné že na insta či f-booku to pomaly vyzerá ako soft porno.. samé polonahé mini a profi kurvičky.. dúfam, že sa nedožijem toho dňa, keď si namiesto profiloviek muži budú môcť dávať fotky svojho prirodzenia.. to už na google nájdem jedine k—t

 3. Meno hovorí:

  Vyzerá super veru. A vlasy ma vždy krásne. Netrúfam si odhadnúť koľko % je jej a koľko príceskov, ale vždy vyzerajú super.

 4. wiwi hovorí:

  Waw neuveriteľná zmena k lepšiemu. Nech je aká chce ale vo večernej róbe vyzerá stále ako DIVA! Ani veľa make-up-u jej netreba. Pekná je devčica jedna.

 5. agatha hovorí:

  Ale zasoby orieskov do lic si robit neprestala..

 6. Áno,toto sa k nej hodí..

 7. akademik ján hovorí:

  Toto je jedna z celebrít, ktorej (nielen) fanúšikovia nevedia odpustiť, že skúša nové veci a nedrží sa zaužívaného imidžu. Či už v hudbe alebo v obliekaní. U nej veľmi nie je vítaná žiadna zmena. Či už v hudbe alebo obliekaní…ale asi je to opodstatnené, lebo to boli vždy zmeny k horšiemu.

 8. katarínka hovorí:

  jednoznačne najlepšia speváčka všetkých čias

Pridať komentár