Romantika na pláži | Pikošky.sk
12 júl, 2018
Napísal/a | komentárov 11

Romantika na pláži

Taylor a Joe si užívajú Karibik.

Vyzerá to tak, že o Taylor Swift nejako málo píšeme, keďže mnoho z vás ani netušilo o tom, že už má tak dlho frajera. A tak tu máme ďalší článok, lebo predsa každý správny pikoškár musí mať poriadny prehľad o tom, čo sa deje v súkromnom živote celebrít. Taylor zrejme číta Pikošky, keďže po tom, čo ste minule zhejtovali jej plavky, si konečne obliekla nejaké normálne. Tieto bielo-modré sú od značky Solid & Striped a dokonca sú teraz vo výpredaji a vrchný diel si môžete kúpiť už za 39 libier. No nekúp to.

Takéto normálne plavky, ktoré nie sú až po pupok, Taylor omnoho viac pristanú. V posledných rokoch celkom výrazne zoženštela, tak asi bolo namieste konečne zmeniť štýl plaviek a vybrať si také, ktoré nebudú deformovať postavu. S drinkom v ruke si pred pár dňami užívali s frajerom peknú piesočnatú pláž a more neuveriteľnej farby na ostrove Turks and Caicos.

Napísal/a dňa 12.7.2018. Pridané v bikiny, Celebrity, Kto s kým, Taylor Swift.

 1. Mimi hovorí:

  Môj vrch plaviek stál vo výpredaji 5€ a ešte je aj krajší 😀

 2. Cicamica hovorí:

  No trosku pribrala,konecne,aspon tie jej silikony tak nebucia

 3. maggie hovorí:

  Menila by som s ňou, ona s frajerom namiesto mňa doma na PN a ja by som sa povaľovala na bielej pláži a vegetila si v tom krásne sfarbenom mori:)

 4. Vulgar hovorí:

  maggie, aspon si na PN doma, ja by som mala byt na PN, ale som v robote. 🙁

 5. kamtentosvetspeje hovorí:

  Tie kilečka jej pristanu.ma ich na spravvnych miestach

 6. M hovorí:

  Lord knows I’d smash

 7. Oreo hovorí:

  Postavu ma v poho praveze mi pride ze schudla na nohach lebo posledne na koncerte mala take silne stehna a tu uz je zas stihla a plavky tiez fajn aj ten jej chalos vyzera ako sympos. Inak na Turks & Caicos bola aj Vanessa Hudgens s jej Austinom, tiez by mohla byt pikoska 😉

 8. Za mňa-pekné plavky,aj Taylor vyzerá dobre..musí tam byť super..a tá prázdna pláž😍môj sen..

 9. Všimli ste si ako ju drží za ruku?

 10. Angelote..ja som si to poriadne pozrela-veď on ju ani nedrží,akoby tú ruku stále odťahoval a nestihol,tak sa Taylor aspoň zúfalo drží za prsty čo stihla zachytiť..

 11. mimik hovorí:

  my sa tiež s mojím všelijak divne držíme za ruky 😀 lebo on má veľkú labu a ja malú ručičku, takže nevidím na tom nič divné…

Pridať komentár