Vysmiata Hilary Duff | Pikošky.sk
17 júl, 2018
Napísal/a | komentárov 7

Vysmiata Hilary Duff

A najmä tehotná.

S kľudným svedomím môžem prehlásiť, že Hilary zatiaľ nemala šťastie v láske. Po tom, čo vysvitlo, že jej manžel má rád prostitútky, rozviedla sa s ním a striedala chlapov ako ponožky. Chvíľu síce bola so sexy trénerom, no nevydržalo im to. V roku 2017 však nastal zlom a Hilary si nabalila hudobníka Matthewa Komu, ktorého po dvoch mesiacoch poslala k vode a objímala sa s ďalším. Lenže, Matthew sa jej asi zapáčil viac, než tí ostatní, tak sa k nemu po čase vrátila a začiatkom júna tohto roku oznámila, že spolu čakajú dieťa. Nuž, vo svete celebrít má všetko rýchly spád. Ja jej len prajem, nech jej tento vzťah vydrží aspoň niekoľko rokov. Hilary a Matthew čakajú spolu dcéru. K šesťročnému synovi Lucovi, ktorého má s hokejistom a milovníkom prostitútok Mikeom Comriem, pribudne malá sestrička. Od iného tatka. Tento si snáď s prostitútkami dá pokoj.

Napísal/a dňa 17.7.2018. Pridané v Celebrity, Deti, Deti celebrít, Hilary Duff, Kto s kým, novinky, sexice.

 1. Oreo hovorí:

  Tak tento vypada sympaticky a ona ma v ruke dufam ice tea s mliekom alebo decaf lebo myslim ze kofein v tehotenstve neni asi uplne idealny doplnok stravy 😀

 2. Em hovorí:

  Jedna káva denne je v tehotenstve ok. A hlavne hento je viac ľad s mliekom ako káva 😀

 3. Tak snáď si už vybrala toho pravého,Hillary mi je sympatická,veľmi sa mi páči jej tvár a hlavne úsmev..

 4. Lo-La hovorí:

  Kofeín treba vynechať hlavne v prvých mesiacoch. By ma zaujímalo že v ktorom mesiaci je

 5. Linda hovorí:

  A čo keď má bezkofeínovú verziu?

 6. Dana hovorí:

  keď bola sestra tehotná, podľa príručiek nesmela napr. pomaranče či plesňový syr, lebo veď alergén! neblbnime ľudia, tehotenstvo je normálny stav, nemala by fajčiť, brať drogy, piť alkohol, ale jedna káva jej určite neublíži!

 7. frflana hovorí:

  co to ma ten jej za gate preboha

Pridať komentár