Všetko najlepšie, Priyanka | Pikošky.sk
18 júl, 2018
Napísal/a | komentárov 8

Všetko najlepšie, Priyanka

Všetko najlepšie k narodeninám.

Priyanka Chopra má totiž dnes 36 rokov. Oslavovala ich však už v pondelok a to so svojim fejkovým čerstvým frajerom Nickom Jonasom, jeho bratom Joeom a jeho snúbenicou Sophie Turner. Takže to bolo vlastne také dvojité rande.

Táto štvorica, ktorej vekový priemer dvíhala práve Priyanka, keďže Nick má 25, Joe 28 a Sophie len 22, sa spoločne vybrala na večeru do reštaurácie v Londýne. Oslávenkyňa sa zrejme snaží presvedčiť svet o tom, že jej vzťah s Nickom nie je len vypočítavé PR. Najprv ho predstavila svojej mame v Mumbai a teraz je už veľká kamoška s jeho bratom a snúbenicou. Priznám sa, že aj som na chvíľu pripustila možnosť, že som im krivdila a vopred ich spolu s Blind Gossipom odpísala… Ale potom som si strhla svoje ružové okuliare z očí a zahodila ich do diaľky. Netreba sa nechať ojebabrávať.

 

 1. Tindis hovorí:

  Ale Nick je z tych troch bratov najkrajší…

 2. eli hovorí:

  Brácha určite nevyzerá na 28, keď tak na 38.

 3. Dana hovorí:

  mne sa viac páči Joe, vyzerá mužnejšie, Nick je furt decko

 4. Natalia hovorí:

  ten Nick sa strasne snazi…byt dospely, byt jebac, byt neviemco…ale proste ked to nejde, tak to nejde 😀

 5. latina hovorí:

  Ona má 36??? :-O a nemá nič iné na práci ako sa vláčiť s Joeom, to je neskutočné.. takto mrhať životom, a potom sa bude čudovať prečo nevie otehotnieť

 6. Chlapče,keďže si viac nenarástol a chceš pôsobiť mužnejšie,začni sa ináč obliekať,česať a nájdi si babu svojej vekovej kategórie..a jej sa divím..

 7. 11111111 hovorí:

  neveeeriiim kuknem a vidim ze je gay

 8. Oreo hovorí:

  Nick bol vzdy na starsie vid. jeho vztah kedysi s Deltou Goodrem ale s touto Indoskou to moc na dlho nevidim. Pri najlepsom skoncia ako Cheryl a ten debzo s One Direction, nabucha ju a potom sa rozidu.

Pridať komentár