Sandra Bullock predáva dom | Pikošky.sk
20 júl, 2018
Napísal/a | komentárov 6

Sandra Bullock predáva dom

Až prekvapivo skromný.

Hoci podľa titulnej fotky to tak možno nevyzerá, pretože exteriér domu je pekný. Vnútri je už ale vidieť, že tento dom má to najlepšie za sebou a hodila by sa mu rekonštrukcia. Nie je to síce vôbec žiadna katastrofa, ale na celebritné pomery viac než skromné. Taký typický americký dom, všade béžová a béžový koberec po celej miestnosti… Akurát kuchyňa sa mi pozdáva. No skrátka sa mi nejako nechcelo veriť, že by tu Sandra aj naozaj bývala. A tak som trocha googlila, až som zistila, že tam nebývala. Tento dom prenajímala za 15 tisíc mesačne, teraz sa ale rozhodla ho predať.

Nachádza sa v časti West Hollywood a vnútornú rozlohu má necelých 300 metrov štvorcových. Bol postavený v roku 1942 a leží o ulicu vyššie nad známym Chateau Marmont, čo je celkom slušná poloha, vďaka ktorej je odtiaľ vraj celkom dobrý výhľad na celé LA. Nachádzajú sa tam 4 spálne, 3 kúpeľne, posilka, bazén a údajne aj súkromné spa, čo si neviem úplne predstaviť, čo vlastne znamená. Ale keby to pre vás znelo lákavo, musíte si nachystať 2,9 milióna dolárov, ktoré Sandra pýta.

Napísal/a dňa 20.7.2018. Pridané v Celebrity, domy celebrít, Sandra Bullock, štýl-neštýl.

 1. Nycky hovorí:

  Skoda ze naten dom nemám krasny a mne nepride skromny skor naopak ma nieco do seba …jaaaaaaaj skoda 😃😃😃

 2. flegma hovorí:

  vyhadzem len tie rolety a mozem sa stahovat, presvedcil ma ten kamenny chodnik v zahrade 😀

 3. Lela hovorí:

  Kraaaasny, prostredie spravi najviac, okrem ineho, mne sa luxusne posobiaci nabytok nepaci. Je obyvatelny a prijemne sa v nom isto citili, lacne to nemuselo byt.

 4. Aknah hovorí:

  Keby som mohla, ihneď sa tam nastahujem.

 5. Petlica hovorí:

  Dufam,ze ho skoro preda,ked ho neuziva.Poloha dobra,ale navratnost z prenajmov 20 rokov,to nie je investment.Ved ona kupi zase nieco ine.

 6. Em hovorí:

  Ak by mal ten dom nejaký výhľad, určite by ho odfotili. Skôr mi to pripadá, že záhrada je utopená v kopci. Na mňa to pôsobí klaustrofobicky.

Pridať komentár