Vianoce v júli? | Pikošky.sk
20 júl, 2018
Napísal/a | komentárov 7

Vianoce v júli?

Pre Doutzen Kroes žiadny problém.

Ťažký život supermodelky. Hoci Doutzen Kroes už nie je anjelikom Victoria’s Secret, stále má anjelske telo. A samozrejme, stále zarezáva. Okrem nedostatku spánku (lebo kto ho v dnešnej dobe má dostatok) musí aj myslieť dopredu. Napríklad v takom júli už musí myslieť na Vianoce, keďže pred Vianocami už bude fotiť kampaň nejakej jarnej kolekcie prádla, prípadne bikín na rok 2019. Momentálne je ale leto v plnom prúde (teda aspoň sa to tvári podľa kalendára, keďže počasie je skôr jesenné) a Doutzen nafotila vianočnú reklamu pre kolekciu spodného prádla holandskej značky s ľubozvučným názvom Hunkemöller. Dreváky na sebe síce nemala, ale trošku zhúlene na fotkách vyzerala. Inak si totiž neviem vysvetliť ten šťastný výraz v tvári. Možno to bude tým, že to fotila v júli a nie v decembri, keďže Vianoce sú (aspoň pre mňa) najstresujúcejší sviatok roka a úprimne sa na ne neteším. Máte to aj vy tak? Ak áno, nezúfajte, ešte je len júl. Môžete sa aspoň inšpirovať a frajerovi sa zabaliť pod stromček v niečom takom, ako má na sebe Doutzen.

 1. red kite hovorí:

  ani modelka ani prádlo nič moc

 2. Mimi hovorí:

  Krasna zena 🙂

 3. Meno hovorí:

  Christmas in July… Sú bežné v USA a v Austrálii (možno aj inde ale neviem o tom) kde dávajú v telke vianočné reklamy. Filmy. Hallmark dáva maratón vianočných filmov. USA sa vyhovára na to ze sa im treba v lete schladiť (aspoň mysľou keďže kukaju film kde sneží) a v Austrálii je na južnej časti zima Jun – August. Vo Victorii je aj postavená vianočná dobová dedinka.

 4. angela hovorí:

  Ja osobne milujem Vianoce a nechápem ľudí, čo sa na akékoľvek sviatky stresujú. Dosť má dnešná doba stresu sama osebe, ani ma nehne, aby ma niekto/niečo vystresovalo ešte aj na sviatky. Je to len a len o našej voľbe, či si užijeme atmosféru alebo budeme panikáriť nad darčekmi, večerou, upratovaním a čo ja viem čím. Však domov Vás šéf skontrolovať nepríde… Ach, už teraz sa teším 😀
  A k Doutzen, ona je nádherná, ale tie polaroidové fotky tomu moc nepridali. Teraz vyzerá akurát tak lacno. :/

 5. J hovorí:

  Áno, mám ju rada a je krásna len to video čo k tomu pridala vyzerá strašne lacno. Hlavne tam kde twerkuje.

 6. ehm hovorí:

  Ta fotka v dverach. Tak víta hostí na vianočnú swingers party 😀

 7. Ona je krásna-pre mňa dokonalá tvár,ale fotky sú strašne amatérske..

Pridať komentár