Sexoška na dnes | Pikošky.sk
3 aug, 2018
Napísal/a | komentárov 10

Sexoška na dnes

Rita Ora zase v plavkách a hore bez…

Ritu ja osobne ako speváčku neregistrujem. Viac sa prezentuje ako porotkyňa talentových šou, návrhárka, modelka, všade sú jej fotky v plavkách, resp. hore bez… A jej hudba podľa mňa nejako nič. No aby som jej až tak nekrivdila, Rita je momentálne na turné po Európe. V najbližších dňoch ju čakajú koncerty v Litve a Lotyšsku.

Na Instagrame a sociálnych sieťach sa tiež prezentuje viac svojimi dovolenkami, fotkami v plavkách… Proste správna celebrita, ktorá dovolenkuje 6 mesiacov v roku (ak nie viac). A samozrejme, že nechýbajú ani fotky hore bez na posteli s čipsami v ruke. No proste sexy…

Napísal/a dňa 3.8.2018. Pridané v Celebrity, OMG!, Rita Ora, sexice, sexice a sexoši, štýl-neštýl.

 1. Daniela hovorí:

  Tie jej kozy su paradne!

 2. Alijanor hovorí:

  urcite schudla… bo takato predtym nebola

 3. agatha hovorí:

  Zabudli ste tam dat tu sexicu. Toto je iba extremne odpudiva a vulgarna osoba.

 4. Kaktus hovorí:

  Tie fotky v hotelovej izbe su ozrutne

 5. Lola hovorí:

  Tak ja Ritu práve registrujem ako speváčku. V rádiach ju teraz stále hrajú. Za posledného pol roka 3 hitové piesne. Predtým som tiež o nej moc nepočúvala ale teraz práve ide. Hudbu má fajn. Prvé 3 fotky sú divné.

 6. red kite hovorí:

  fotky rovnako nudné ako u 90% selebrít

 7. NikiPP hovorí:

  Mme sa paci ta foto v bazene a moj nazor je, ze s jemnejsim make-up/om je ovela krajsia , nepoznam od nej piesne , ale poznam ju z kampni na spodne pradlo , je to pekna zena a bodka

 8. Je pekná,ak nie je otrasne zmaľovaná,len nechápem-jej“cecky“tiež spievajú,keď ich stále vystrkuje?alebo nebodaj na koncerte ponúka sex zdarma,že sa prezentuje takýmito fotkami?

 9. Micinka hovorí:

  Taká zmaľovaná… Rómka 😁

 10. Lulu hovorí:

  Cigana po zaruke…takych modelko/spevacok plny Lunik IX

Pridať komentár