Demi už prepustili z nemocnice | Pikošky.sk
8 aug, 2018

Demi už prepustili z nemocnice

A šla rovno na odvykačku.

Pred dvoma týždňami skončila Demi Lovato v nemocnici pre podozrenie z predávkovania heroínom. Jej stav sa najprv rýchlo stabilizoval, ale po týždni hospitalizácie sa objavili zdravotné problémy s nevoľnosťou a horúčkou. Ono to určite nie je sranda, predávkovať sa tvrdou drogou, ale kľudne to mohli byť aj abstinenčné príznaky, ktovie. Nevieme totiž, ako dlho a čo vlastne Demi užívala.

V sobotu však Demi konečne prepustili z nemocnice a ja som čakala, či sa objavia nejaké nové infošky. Avšak okrem toho, že Demi šla rovno z nemonice na odvykačku, sme sa nedozvedeli nič nové. Odletela súkromným lietadlom do prestížnej kliniky a predpokladá sa, že tam pobudne minimálne najbližších 30 dní. Ešte predtým samozrejme stihla napísať pár pekných slov na svoj Instagram, kde sa poďakovala Bohu za záchranu jej života a fanúšikom za podporu a samozrejme rodine a priateľom za to, že pri nej stáli. Jej bývalého frajera Wilmera Valderramu nespomenula, hoci ju navštevoval veľmi často. Snáď nepatrí do kategórie toxických ľudí, ktorých ju chcú jej manažéri zbaviť, aby sa po návrate z liečenia opäť nedostala na zlé chodníčky.

 1. Lea hovorí:

  No tak to ma dojala, ten prvý odstavec ma odrovnal 😀 jasne že táto „choroba“ nezmizne len tak 😀

 2. Anonym hovorí:

  Boze. Utec Wilmer, kym sa da

 3. Tori hovorí:

  ach táto tragédka… no neviem či sa z toho dostane za 30 dní ked to nevedela ani za posledných 6 rokov 😀 fakt nechápem aký zmysel má ta odvykačka na tak krátko 😀

 4. Niekde som čítala,že sa vraj predávkovala fenytholom..a ak niečo brala dlhodobo pravidelne,tak tých 30dní je len na detoxikáciu a nie ako odvykačka-presne ako píše Tori..

 5. J hovorí:

  Ona tam chcela ostať len 30 dní, lenže jej matka vybavila na minimálne 3 mesiace.

 6. malyslonik hovorí:

  V tej klinike Cedars-Sinai si len kľučky podávajú. Rodila tam Kylie, Chiara Ferragni, teraz si tam pobudla Demi. Tuším aj v Kokšov Bakši je viac nemocníc.

 7. Ahoj Demi som rada že si sa uzdravila
  si moja spevačka

 8. vočko hovorí:

  ahoj erika, počas pobytu pre feťákov si to urcite tvoja demi precita

 9. Paulina hovorí:

  Vočko … mna s teba jebne :-DDDDDDDDDD

 10. Teka40 hovorí:

  Sólo, Sólo, je hit tohto leta, škoda že ho naspievala fetacka. Dúfam že nedopadne,
  ako Amy Winehose. Bola by to škoda.

 11. cissy hovorí:

  vočko, si zabila 😀

 12. Ernestina hovorí:

  Vocko :DDDDD

 13. Oreo hovorí:

  No akurat ze z odvykacky uz odletela do Chicaga za nejakym specialnym psychologom a poradcom v oblasti triezvosti a psychickeho zdravia takze bohvie ci vobec pojde na tu odvykacku.

Pridať komentár