S kým chodí Hayden Panettiere? | Pikošky.sk
8 aug, 2018
Napísal/a | komentárov 7

S kým chodí Hayden Panettiere?

Už vieme, kto je ten fešák vedľa nej.

To, že Vladimir Kličko to už nie je, sme sa dozvedeli pred pár dňami. Hayden vtedy s nepríčetným pohľadom vyšla bosá z reštiky s nejakým fešákom. Aj keď v porovnaní s Vladimirom je tento skôr šedý priemer než fešák, ale tak oči mi z neho nekrvácajú a kým ho človek nezačne moc dopodrobna študovať, tak vyzerá vlastne celkom dobre. Je až neuveriteľné, že trvalo 5 dní, kým médiá zistili, o koho ide.

Haydenin nový objav sa volá Brian Hickerson a má rovnako ako ona 28 rokov. Podľa E!News pochádza z Južnej Karolíny, no nedávno sa presťahoval do Los Angeles, kde sa chce venovať realitám a chce preraziť ako herec. To sa mu zatiaľ nepodarilo, ale aspoň jednu herečku sa mu už preraziť podarilo, takže úspech je určite za rohom. Vraj momentálne behá z jedného kastingu na druhý a snaží sa začať hrať. Hayden spoznal cez spoločných priateľov a vraj jej je veľkou oporou. Údajne sa stretávajú asi mesiac a spávajú spolu. Ďakujeme za info, blízky zdroj, to by nám inak nedošlo.

Napísal/a dňa 8.8.2018. Pridané v Celebrity, Hayden Panettiere, Kto s kým, OMG!.

 1. gertrudo hovorí:

  Emancipovany sympatak.
  Nielen zeny mozu robit karieru cez postel 🙂

 2. malyslonik hovorí:

  Snáď používajú dostatočnú ochranu, lebo inak neviem, neviem.

 3. Nana hovorí:

  tá ženská má na sebe podozrivo príliš veľa modrín

 4. eli hovorí:

  Presne ďalšieho takého herca svet potrebuje😀

 5. Sak ked je najebana, nejaky cas, jasne ze ma modriny …poznam 😀

 6. kara-super si to vystihla s tým prerazením😀podľa jeho ambícií predpokladám,že ako prvú po príchode do LA zbalil nejakú realiťáčku..snáď sa pre niečo do 50-ky chlapec rozhodne-povolaní aj naivných žien je dosť..

 7. Veee hovorí:

  tak snáď už bude šťastná, keď sa zbavila decka aj snúbenca. krava.

Pridať komentár