Usher predáva dom | Pikošky.sk
9 aug, 2018
Napísal/a | komentárov 8

Usher predáva dom

Musel znížiť cenu.

Usher sa snaží už od februára predať svoj dom v stredomorskom štýle, ktorý leží vo West Hollywoode a bol podstavený v roku 1920. Stredomorsky to síce môže pôsobiť zvonka, ale vnútri je to už trocha o inom. Je to trocha šialené, trocha moderné, trocha retro, trocha všetko, a mne sa to fakt páči. Nie tak, že by som chcela, aby tak vyzeral môj dom, ale iba takto na fotke. Teda až na vstupnú chodbu a spálňu. Čierna je síce veľmi super, ale maľovať s ňou steny mi nepripadá ako najrozumnejší nápad.

Dom má rozlohu takmer 400 metrov štvorcových a nájdete v ňom 5 spální a 4 kúpeľne. Usher sa ho pôvodne snažil predať za 4,2 milióna dolárov, ale tento týždeň cenu znížiť na 3,75 mega. Tak čo, kupujete?

Napísal/a dňa 9.8.2018. Pridané v Celebrity, domy celebrít, štýl-neštýl, Usher.

 1. flegma hovorí:

  ja nie, jedine, co by som si vzala, je ten masivny stol v jedalni…

 2. Anonym hovorí:

  Pre mne nie, gyc- uplne bez vksu

 3. Lela hovorí:

  Tmave steny posobia sklucujuco a zvonka je dom stary a nezrekonstruovany

 4. Teris hovorí:

  Tak za mna iba vonkajsok a z jedalni stol.

 5. flegma ma obrala o stôl..kuchyňa je celkom v pohode-tak triezvo pôsobí oproti zvyšku,lebo napr.tá miestnosť s kozubom a príšernými zelenými kreslami?by s iným zariadením bola pekná-má pekné terasové dvere,aj podlahu a trámy..

 6. Anonym hovorí:

  Najlepsie su tie picne lampy v chodbe. Aby som neklamala, chcela by som ho, ale nepaci sa mi! Najma farby stien by sa museli zmenit na svetlejsie, dake kusy nabytku predat na bazosi a vybavene..

 7. Ivet hovorí:

  ja kupujem, mne sa to páči, konečne trochu celebritnej výstrednosti

 8. Cicamica hovorí:

  Nepaci sa mi ,posobi na mna neutulne…inak ked vidim niekde napisane jeho meno vzdy si odmyslim to H v jeho mene,nemozem si pomoct

Pridať komentár