Romantika s neverníkom | Pikošky.sk
13 aug, 2018
Napísal/a | komentárov 12

Romantika s neverníkom

Khloé Kardashian je retardovaná.

Inak si totiž neviem vysvetliť, prečo neverníka Tristana už dávno nekopla do penisu, gulí a papule. Pretože všetky tieto časti tela si s radosťou pravidelne omáča v telesných tekutinách iných žien štetiek. Nechutné, však? Ale taká je už nevera. Ktovie, či sa po tom sexe so štetkami, s ktorými nemá deti, aspoň umyje, predtým ako obšťastní Khloé. Aj to len preto, aby sa nepovedalo, lebo veď spolu majú malú Pravdu, čo je asi jediná pravdivá vec na ich vzťahu.  Na nedávnej oslave Kylienej plnoletosti už Tristan chýbal a Khloé pila z pohára zelenej farby, ktorý naznačoval, že je v komplikovanom vzťahu, keďže vyšla na povrch ďalšia jeho nevera. Napriek týmto faktom sa s ním hneď po tom neváhala vybrať na dovolenku do Mexika, kde sa spolu oddávali radovánkam a cicmali sa na každom kroku. Vždy, keď sa Klhoé otočila, išla vyčúrať alebo fotila okolie, Tristan si písal so štetkami. Nedala by som ruku do ohňa za to, že neoprel aj nejakú sexy chyžnú, čašníčku, akúkoľvek ženskú obsluhu, kým sa Khloé sprchovala, ak nejakú mali. Na fotkách však vidno len neatraktívneho chlapa s teplým postojom, ktorého určite zarezervovala Khloé, aby Tristanov jednooký had náhodou nešiel na vandrovku.

Napísal/a dňa 13.8.2018. Pridané v Celebrity, Khloé Kardashian, Kto s kým, novinky, OMG!, sexice a sexoši.

 1. kristiania hovorí:

  Ona mi aj keď je chudá, pripadá, že je tlstá ale len v xichte. Inak je to dreampartnerka do vzťahu, on ju má istú, ale zaroveň si môže šukať s inými a jej to ani nevadí a ešte aj jej rodina drží hubu, čo sa normalne starajú aj do vzťahu ich susedov naproti ulice. Inak popici byt v mexiku a cely den vylihávať na hotelovom bazéne. To z toho cestovania človek aj niečo má.

 2. prinzesz hovorí:

  boze ten chlap ma tak skaredu hlavu, a cely je odporny, co tie KK vidia na tych cernochoch? ved to je jedna katastrofa… a este sa ten blboun chova ako blb..

 3. malyslonik hovorí:

  Neviem sa rozhodnúť, kto z nich dvoch má väčšiu riť.

 4. ňuf hovorí:

  Keby sa radšej o to ich decko starali…

 5. poppy hovorí:

  prosim vysvetlit ten pohar zelenej farby 🙂 …ked khloe chyti nejaku pliagu a bude jej vagina skapinat a ona v 40 horuckach.tak-tak ani vtedy nepochopi 😀 …lebo ved tristan ju luuuubi a puto medzi nimi je vo vesmirnych analoch zakodovane…americki vedci preco nezverejnia dopad botoxu a silikonu na mozgovu cinnost?my zaver vieme,ale dalsie generacie by mali byt varovane…

 6. malyslonik😁ja sa ešte k tomu neviem rozhodnúť kto z nich dvoch má k svojej postave chudšie lýtka..

 7. Naty19 hovorí:

  Prečo má on takú zakrpatenú hlavu??A vlastne celú postavu má akúsi disproporčnú…Čo na ňom prekristovelyže tá ženská vidí?!

 8. Naty19 hovorí:

  Prečo má on takú malú hlavu?A vlastne celý je akýsi disproporčný…Čo na ňom prekristovelyže tá ženská vidí?!

 9. Aurora hovorí:

  Haha ten chlap s teplým postojom 😁😁😁

 10. Anonym hovorí:

  zas je nejaka rozprasena, ci? inak by sa nespacirovala zabalena v uteraku, ale ukazovala svoje vypracovane „krivky“

 11. Anonym hovorí:

  a je nad slnko jasnejsie, ze ma velkeeeeeeho a asi je v jednom tahu nadrzany, trtka vsetko, co mu skrizi cestu, aj ten buzik si myslim ze nie je velmi v bezpeci…

 12. red kite hovorí:

  kardashianovské naivné divadlo

Pridať komentár