Richard Gere na dovolenke | Pikošky.sk
24 aug, 2018

Richard Gere na dovolenke

So svojou novou ženou.

A nielen s ňou. Jeho manželka Alejandra Silva totiž čaká ich prvé spoločné dieťa. Túto informáciu priniesol pred dvoma týždňami magazín UsWeekly a na najnovších fotkách z dovolenky je už vidieť rastúce bruško.

Richard a Alejandra sa vzali po troch spoločných rokoch v apríli v Španielsku. Ani jednému z nich evidentne nevadí, že je medzi nimi rozdiel 34 rokov. Richard oslávi posledný augustový deň 69 rokov a Alejandra má 35. Treba však povedať, že Richard na svoj vek vôbec nevyzerá. Momentálne spolu s Alejandrou dovolenkujú na Capri a pred troma dňami ich Ignác vymákol na výlete na lodi pri pobreží Kampánie. Alejandra zrejme nemá problém s rannými nevoľnosťami ani s morskou chorobou a plavbu si užila, rovnako ako jej čerstvý manžel a otec druhého dieťaťa. Z predchádzajúceho vzťahu už má 5 ročného syna Alberta, ktorý je na tejto dovolenke s nimi.

 

 

Napísal/a dňa 24.8.2018. Pridané v Celebrity, Kto s kým, novinky, OMG!, Richard Gere, štýl-neštýl.

 1. zuzqa hovorí:

  Vyzerá či nevyzerá na svoj vek. V tomto veku si robiť deti je prinajmenšom zvláštne.

 2. Micinka hovorí:

  No ja tam nevidím žiadne rastúce bruško. Teda aspoň z tohto uhla pohladu to nie je vidno. A mat prvé dieťa ako 64 ročný je fakt veru zvláštne, ale čo už, hold, taky je svet.

 3. Lasse hovorí:

  Podľa mňa už vypadá na svoj vek … Keby si vyzliekol tričko, čistý dôchodca.

 4. akademik ján hovorí:

  Práveže, vôbec to nie je zvláštne mať v takomto veku prvý krát decko. Aj v minulosti bežne v takomto veku muži plodili deti. Semeno sa môže rozosievať do vysokého veku. Dôležité je, aby žena bola mladá, v týchto prípadoch je žena, tá, čo chradne skôr. A hlavne, mladá musí byť aj kvôli tomu, aby sa stihla a vládala postarať o deti, hm.

 5. malyslonik hovorí:

  Akademik Ján, aj muž by sa mal starať o deti – som dokonca toho názoru, že rovnakou mierou ako žena, takže vládať by mal aj on. A tento tu je už fakt pán dôchodca, akurát s charizmou.

 6. KráskaDňa hovorí:

  Hlavne, že má v kešeni

 7. Teris hovorí:

  Sihlasim s malyslonik. To, ze muz moze rozosievat aj do 90 je sice biologivky fakt, ale tak uz sme sa ako spolocnost posunuli nie? Ze by sme mohli opustit ten konstrukt muz plodi (jasne ze hej), lovi mamuty a zena rodi (jasne ze hej) a stara sa a vychovava. Tiez sa v minulosti zatvarali a vrazdili gayovia a upalovali carodejnice a tak.

 8. akademik ján hovorí:

  Ale jaj…jasné, že by sa mal starať aj muž. Ale vždy je tu riziko, že sa nebude. Ale pravdepodobnejšie asi bude, že umrie skôr ako jeho žena. A ona sa bude musieť starať.

 9. akademik ján hovorí:

  A čo sa týka týchto veľkých vekových rozdielov, tak sme sa veľmi neposunuli od minulosti. Muži si stále hľadajú mladé a pekné.

 10. Teris hovorí:

  Ano. Ked si muzi zrobia vlastne vnuky v 60 s 20 rocnymi, vacsia pravdepodobnost, ze zomru skor ako tie zeny, tu naozaj je. 🤦‍♀️

 11. Teris hovorí:

  Iba uspeni a/lebo moviti muzi maju sancu si tu krasnu mladu najst. Inak sa im tie mlade mozu iba pacit, rovnako aj nam.zenam.sa pacia ti mladi 😉

 12. Juliett hovorí:

  Teris to nie je pravda. Pozri na nete, je veľa takých necelebritných párov. Jednoducho keď sú vzájomné sympatie a sú dvaja šťastní spolu, tak vznikne vzťah. 🙂

Pridať komentár