Chloë Grace Moretz o gayoch | Pikošky.sk
28 aug, 2018

Chloë Grace Moretz o gayoch

Pre magazín Gay Times.

Ake nečakané, však? Že práve v rozhovore pre magazín Gay Times bude Chloë Grace Moretz rozprávať o gayoch. Zdobí aj titulku tohto magazínu a hoci sa mi nikdy nepáčila, teraz jej to fakt dosť sekne. Minimálne na dvoch fotkách. No a čo také nám Chloë v rozhovore prezradila?

… o vzťahu svojho staršieho brata:

„Najzdravší vzťah, aký som kedy videla a v akom som vyrastala, nie je vzťah mojich rodičov, ale vzťah môjho brata Trevora a jeho frajera Nicka. Sú spolu dodnes už 11 rokov. Bol to ten najzdravší rodičovský vzťah, aký som kedy videla. Dal mi nádej a vieru, že môžeš nájsť niekoho, s kým budeš dlho a koho skutočne miluješ. Ale je pre mňa zaujímavé, že to nie je typická nukleárna rodina. Je to môj homosexuálny brat a jeho priateľ.“

… o tom, ako ju to ovplyvnilo:

„Vyrastala som popri bojovaní za nich dvoch, lebo mi trhalo srdce, že sa síce môžu za seba postaviť, ale ľudia ich nebudú počúvať. Tak som to s ich dovolením vzala na seba a šla som o tom rozprávať. Šla som ľuďom povedať že nie je nič na tom byť gay. Ale že je dôležité byť hrdý, byť tam a pozdvihnúť vlajku vysoko. Byť súčasťou komunity a byť tu pre komunitu. Takže to pre mňa nikdy nebola žiadna otázka, či už som niekedy chcela byť advokátom alebo nie, ale šlo o to, čo to znamenalo pre mňa a moje srdce a ako ma to formovalo.“

 

 1. malyslonik hovorí:

  Pekné fotky a súhlas s jej slovami.

 2. Septicflesh hovorí:

  Ona je strasne kraasna!
  Ale teraz som si az uvedomila ze mi pripomina tu Rezesovu ktoru dnes prepustili z basy 😄🤣

 3. flegma hovorí:

  je zaujimava, ale ten styling ala rozotrete semeno vo vlasoch je desny…

 4. Flegmaaa😂😂😂🙏 Pripomenula si mi film There’s Something About Mary

 5. Berry hovorí:

  Perfektna a neskutocne presvedciva herecka

 6. Meno hovorí:

  Mne sa práveže kus podoba na Katherine Lengford na 2-3 fotkách.

 7. ta baba sa mi zacina pacit..

 8. red kite hovorí:

  a vie rozprávať aj súvisle?

 9. No kto by to bol povedal,že sa ten Maryn“účes“po rokoch takto ujme?😀Chloë je veľmi pekná,talentovaná,má určitú noblesu,no rozhovor nie je nič pre mňa..a z druhej fotky by mal MJ radosť..

 10. poppy hovorí:

  nemas tam chybu v preklade-nema tam byt najzdravsi partnersky vztah? /namiesto rodicovsky? / a este by mi niekto mohol vysvetlit pojem typicka nuklearna rodina 😀

 11. Anonym hovorí:

  Poppy: nuklearna rodina je sociologicky terminus technicus pre taku tu vlastne “najbeznejsiu” domacnost – v ktorej ziju manzel, manzelka,deti

 12. zajac hovorí:

  Ach tieto nevinné súťaživé Američanky budú stále za niečo bojovať, najlepšie za nejaké právo. A právo čo to je? Vari je láska, čo je v podstate boj a násilie, na sebe aj druhých, právne vymožiteľná a ako taká obhájiteľná?
  A čo potom právo indického dieťaťa nepracovať a právo miliónov na pitnú vodu, právo chudobných Američanov na zdravotnú starostlivosť?
  Či právo bohatých gayov zacestovať si za Filipínskymi chlapcami a právo európskych blondíniek zarobiť si ako spoločnice bohatých Arabov. Nuž, len treba chcieť.

 13. nnn hovorí:

  zajac palec horeeee

 14. icko hovorí:

  11 rokov to je akoze nejaky velky uspech? moji rodicia su spolu 50 tak napiste o 39 rokov dovtedy ste iba trapni

 15. N. hovorí:

  Mne sa teda jej črty tváre absolútne nepáčia a tie vlasy to totálne zaklincovali. Brutálne mi pripomína mladšiu verziu Anny Wintour, to tiež nie je žiadna výhra. 11 rokov je pre mnohé páry určite sen, ale tiež z toho nejdem do kolien. Ale sú asi mladí, tak im dajme ešte šancu.

 16. Linda hovorí:

  zajac pobavil….

Pridať komentár