Súdnosť sama o sebe | Pikošky.sk
11 sep, 2018
Napísal/a | komentárov 15

Súdnosť sama o sebe

Nicki Minaj a jej cecky.

Pretože Nicki vie, že iba spevom sa v dnešnom svete zaujať nedá. Vypchatých zadkov a ceckov, ktoré spievajú, je tiež hojne, takže tie svoje prednosti treba každú chvíľu zväčšovať a prezentovať, aby sa na ne nezabudlo. Ako taká šľapka na D1. Po minulom incidente s Cardi B na Harper’s Bazaar Icons Party, keď Cardi skončila s hrčou na hlave a hodila po Nicki topánku, sa Nicki snaží ukázať, že je lepšia ako Cardi. Ceckami. Podľa mňa sú obe strašný hnoj, či už vizuálny, hudobný alebo hnoj, ktorý majú obe v hlave. Hnoj na tretiu. Holé cecky sa však ešte stále vyplácajú, tak Nicky spálila svoju jedinú podprsenku, ktorú nosí len tesne po operácii a hore bez chodí všade. Vulgárnejšie to snáď už ani nešlo. Na New York Fashion Week sa dogabala takto. Chudák Lewis Hamilton.

 

 1. Kata hovorí:

  Jak ju má v pici Lewis 😀

 2. Babs hovorí:

  Luis se snaží splynout se zdí 😁

 3. Babs hovorí:

  Pardon,Lewis 😁

 4. Anonym hovorí:

  aj vam pride ze ma niaku divnu tvar ? akoby mala 100 plastik, vyplni ..proste vyzera naozaj divne aaa vysla von jej nova pesnicka o ktorej sa pise ze v nej spieva o tom, s kym vsetko spala
  hold nerozumiem anglicky 😀 ale kto rozumie a zaujima ho to tak hura na youtube :?D

 5. Nie Nicki,nikto si pre tvoje vemená nevšimol aká si spuchnutá a naliata..

 6. Santen hovorí:

  Hnoj na tretiu 😀 😀 😀 presne to je jej presná špecifikácia 😀 Lewis vypadá tiež divne …

 7. ali hovorí:

  ano ja som tiez zato aby ste venovali pikosku jej Barbie Dreams kde spieva s kym vsetkym spala. Tiez nie som moc anglicky vseved tak neviem tam citat medzi riadkami.
  Tak prosiiiiim pikoskaaaaarky spravte nam radost 😀

 8. Silvinka hovorí:

  Anonymus, nie, nemá 100 plastík. Ona je prirodzene škaredá 🙂

 9. poppy hovorí:

  nahodou,ona je celkom pekna,ked je aspon trochu upravena…a ked nema odfarbene vlasy,samozrejme…to,ze ze je v odborovom zvaze slapiek je vec druha…nicky je vacsia feministka nez tie vyschnute lesby s vyrazom mrtvoly-lebo robi to co muzi a zostava zenou…s lewisom sa obaja tvaria oduto,za normalnych okolnosti by ju podla mna on prasil ako divy…aj ked vzhladom k tomu ake je tintitko tak anakondu v gatiach asi neskryva 😀 p.s.-neviete,kto je ta zena v bielom?

 10. Fesi hovorí:

  Lewis je vytrenovany od cias Nicole, ktora mu vyplastikovane prsa a hubu pchala do zorneho pola 24/7. Cize Nicky by zaujala iba ak s odtezanou hlavou 😀 itak sa z toho Lewisa vyklube nejaky ritomil nakoniec.

 11. vočko hovorí:

  riťomil 😀

 12. KráskaDňa hovorí:

  😂😂😂😂😂

 13. Lola hovorí:

  Podľa mňa vyzerá Lewis, že by ju dal dole….

 14. Wafla hovorí:

  Som jedina koho irituje ta vifonka na jej hlave? 😀

 15. melonova vodka hovorí:

  prečo si všetky černošky myslia že blond im pristane?

Pridať komentár