Koho cecky? | Pikošky.sk
15 sep, 2018
Napísal/a | komentárov 10

Koho cecky?

Kto ich otŕča v novom klipe?

Ak ste toto neuhádli, musíte sa ísť hanbiť do pikoškárskeho kúta. Toto síce asi nie sú cecky, ktoré by sa vám nejako extra chcelo očumovať, ale ich majiteľka nám ich strká pod nos pomerne často. A keďže je na fotke vidno aj časť vlasov, pohár vína a nie práve najužší pás, hádam väčšina z vás prišla na to, že ide o Marišu Carey.

Tá sa rozhodla potešiť svet novou pesničkou s novým klipom, no musím sa priznať, že mňa osobne nepotešilo ani jedno. Nejako nemám potrebu pozerať sa na Marišu v spodnom prádle a pesnička je extrémne nepočúvateľná. Tento jej nový počin sa volá GTFO, čo je skratka pre get the fuck out, čo v pesničke odkazuje nejakému svojmu bývalému – špekuluje sa, že práve milionárovi Jamesovi Packerovi.

Napísal/a dňa 15.9.2018. Pridané v Ceckyyy, Celebrity, Hudba, Mariah Carey, štýl-neštýl.

 1. Jaj hovorí:

  Kto si pamätá ked bola mlada a tak krásne spievala ? Jaaaaaaa :o)

 2. eli hovorí:

  “Nádherné” – pesnička aj Mariša.

 3. Mica hovorí:

  Tie nechty ma odrastene???? Alebo je to nejaky novy trend? 😱

 4. soave hovorí:

  ona sa meni na Mazikovu mam taky pocit. A akosi nevie, kedy je potreba si priznat, ze jej na scene vyprsal

 5. kaciak hovorí:

  Ona aj v tom klipe musi chlastat, sklenka s vinem je tusim jeji staly doplnek a ty ksichty co haze v te pisnicke, na ty musela podle me studovat vysokou skolu…..

 6. loreen hovorí:

  Ona vždy ten tupý xicht =DDDDDDD jak ozaj primadona .. =D

 7. akademik ján hovorí:

  Video je síce jednoduchšie, ale Mariah vyzerá super. A aj song je fajn. Ja som spokojná. Teším sa na nový album.

 8. Dove hovorí:

  Mam zmiesane pocity. Hudba nie je zla, text mohol byt aj duchaplnejsi. To uz dnes nikto nepise hodnotne pesnicky s nejakym hlbsim zmyslom??

 9. akademik ján hovorí:

  Dove, ale píše, resp. spieva. Ale takí nie sú zaujímaví pre bulvár. A aj samotná Mariah má lepšie songy ako toto. Z novodobých, ktorí vedia vypotiť song, čo má hlavu aj pätu, napr. Laura Marling, Amy MacDonald, James Bay, Lykke Li, Rebecca Ferguson…a dokonca aj „nesympatická“ Taylor Swift, atď. Je ich viac, len čo ma momentálne v zhone napadlo. 😀

 10. Sis hovorí:

  Časy, keď Mariah robila skvelú muziku sú nenávratne preč… Idem si vypočuť Emotions, Everytime you need a friend a Make it happen…

Pridať komentár