Každý deň je zo mňa iná žena | Pikošky.sk
24 sep, 2018
Napísal/a | komentárov 6

Každý deň je zo mňa iná žena

To si pospevuje Rihanna.

Aj keď to, že Rihanna sa mení ako chameleón, nie je žiadna novinka, takže tipujem, že si túto vypaľovačku pospevuje už nejaký ten rôčik. September sa pre ňu nesie v znamení osláv prvého výročia jej značky Fenty Beauty. Áno, už je to rok, odkedy tu pri každej možnej príležitosti jej výrobky ospevujem a hovorím, ako strašne ich chcem, no predstavte si, že Riha mi stále žiadne neposlala. Pekne lakomá, že? Totálna reklama zadarmo, nabudúce si to asi dvakrát premyslím.

S Rihou sa rozhodli prvé výročie Fenty osláviť aj dva magazíny – Garage a Allure. Zatiaľ čo na fotkách pre Garage magazín je uhladená, nežná a v ružovom, pre Allure má vrkoče, ktoré pôsobia ako dredy, výrazný make-up a tmavé voľné handry. Toto opäť dokazuje, že tá žena proste vyzerá dobre vo všetkom. Či? Ktoré fotenie sa vám páči viac?

Napísal/a dňa 24.9.2018. Pridané v Celebrity, Parochne, Rihanna, štýl-neštýl, titulky magazínov.

 1. Nycky hovorí:

  Poprosim fotky bez retuše haha

 2. kuk hovorí:

  za mne Allure, tam nejdou videt ty silene nehty 🙂 Je krasna ve vsem, jen ty nehty jsou desne. Teda to leti, takze uz rok si planuju koupit jeji rozjasnovac. Ale tentokrat si ho koupim, kdyz uz jsem vyzkousela rtenky Kylie

 3. latina hovorí:

  za mna rozhodne Garage ! Kara má pravdu, extravagancia jej pristane ako nikomu

 4. Ebuša hovorí:

  Fotenie pre Allure vyzera ako nová kampaň zary…uplne ten styl

 5. Mne sa viac páči Allure-teda hlavne titulka s kvetom a fotka v žltom a oranž.kabáte-extravagancia jej síce pristane,no na tých fotkách pre Garage sa mi väčšinou nepáči jej výraz..

 6. anijedno hovorí:

  Garage odporné nechty a zlý výraz, no a Allure fotky z diaľky ok, ale na tých z blízka vidno, aký má neskutočne široký nos…

Pridať komentár