Federline sa vytešuje | Pikošky.sk
26 sep, 2018
Napísal/a | komentárov 9

Federline sa vytešuje

Z Britney vymlátil slušné peniaze.

Kevinovi Federlinovi sa veľmi do práce nechce, no keďže má 6 detí s troma rôznymi ženami, je to celkom problém. Má ale veľké šťastie, že jeho bývalá manželka Britney Spears zarába slušné desiatky miliónov. A tak sa už od februára bije do pŕs, že mu 20 tisíc výživné na deti nestačí. Podotýkam, že Britney platí aj jeho dom, všetky výdavky, školu pre deti, bodyguardov a podobne, čiže tých 20 litrov má vyslovene iba na míňanie.

Keďže je ale Amerika krajinou neobmedzených možností, už pred mesiacom súd rozhodol, že mu Britney bude musieť zaplatiť 110 tisíc dolárov na pokrytie právnikov a teraz sa prikleplo aj zvýšené výživné. Presná suma nie je známa, ale zachytila som špekulácie, že ide o 50 tisíc mesačne. Šikovne si to vymyslel, zlatokopko jeden, no nie?

Napísal/a dňa 26.9.2018. Pridané v Britney Spears, Celebrity, Deti celebrít, Kevin Federline, Kto s kým, OMG!.

 1. Vulgar hovorí:

  ma ich v starostlivosti uz ona, ci este nie? nepamatam si to.

 2. Kika hovorí:

  Ja naozaj nechápem prečo ich stále má v starostlivosti on ,stacilo by jej velmi málo na to aby ich dostala naspäť… je to jeden nechutny zlatokop

 3. Ela hovorí:

  Problém je asi v tom, že je stále nesvojprávna ..ale akože sorry, on aj dokladuje, že toľko love mu treba ??? Zvláštna to krajina

 4. Dankajanka hovorí:

  Strasny chuj tento vraj chlap

 5. lele hovorí:

  ja ju obdivujem v tom ako sa dala s5 dokopy. Aj ked po tej spevackej stranke uz nic moc… A tiez by ma zaujimalo ako to ma ona so svojimi detmi. On je vydrbany zlatokop.

 6. Anonym hovorí:

  a nebudu tie deti zachvilu uz aj dospele?

 7. Zuzka hovorí:

  Tento kokotko by si zaslúžil po papuli. A nie využívať Britney!!!

 8. Amber ldn hovorí:

  Je to smutne ze prave s takymto si narobila deti.

Pridať komentár