Čerství starí rodičia | Pikošky.sk
27 sep, 2018
Napísal/a | komentárov 9

Čerství starí rodičia

Pardon, rodičia.

V dnešnej modernej dobe si nikdy nemôžete byť istí, či starší párik nesúci detský nosič, tzv. vajíčko, sú rodičia, alebo starí rodičia. Kedysi to bolo jasné. Rodilo sa už od šestnástich a vo veku okolo päťdesiatky už bol človek hrdým starým rodičom. Teraz sa ľudia stávajú rodičmi aj v pomaly dôchodkovom veku. Taká zlá kráľovná z Fantaghiro by vedela rozprávať.

Čerstvými rodičmi sa stali aj James Bond Daniel Craig a jedna z kedysi najkrajších herečiek Rachel Weisz. Napríklad takú Fontánu som dokázala dopozerať len vďaka tomu, že tam hrala ona a Hugh Jackman. Kto ten film pochopil, dajte vedieť. Ak sa to teda bez čarovného hop-šup prášku vôbec dá.

Malá bond girl, ktorej meno ešte nevieme, má už cca mesiac. Nanešťastie, vidieť sme ju nemohli, keďže vajíčko v ktorom mu rodičia prenášali, zakryli plienkou. Raz ju ale uvidíme a čoskoro sa snáď dozvieme aj meno. Zatiaľ môžeme vidieť len to, ako sa darí čerstvým rodičom. Daniel teda nevyzerá na statného sexy Bonda. Skôr na strhaného deduška. Čo myslíte?

 1. Isuzu hovorí:

  Ja som Fontánu pochopila a je to jeden z mojich najobľúbenejších filmov (aj bez hop-šup prášku), chápem ho ako lyrickú/básnickú výpoveď o láske a strate :). Rada podebatujem :D. Samozrejme, koľko ľudí, toľko chutí 😉

 2. Jolana hovorí:

  Ani Rachel nevyzerá dvakrá sviežo, ale aspoň sa maskuje brejlami. A má super kabát

 3. giselle hovorí:

  Rachel je nadherna stale a Daniel vyzera normalne, ja tu nevidim ziaden problem. Nech sa im, aj malickej dari.

 4. zoe hovorí:

  Fontána bol úžasný film

 5. dolly hovorí:

  hm…ja mam 2-mesacne babatko a s muzom posobime presne tak cerstvo ako tito dvaja 😀 😀

 6. Teris hovorí:

  Nepovazujem sa za uplneho debila, avsak ten film som, Lilinka, tiez ne uplne dala. Hlavne ma to neskutocne nudilo a cudne to bolo a pak pozeram Arronofsky. Aha ho. Ja myslim, ze on by mal.prestat s lysohlavkami :))))) Mother sa mi tiez nepacila, skoda Bardema, a dokonce ani Black Swan. A nie proto, ze by som oonechapala.

 7. Dana hovorí:

  Daniel vyzerá úplne v pohode, a Rachel pôsobí trošku unavene, čo pri takom malom bábätku je normálne

  Lilinka, aj v minulosti, keď ešte nepoznali antikoncepciu, rodili ženy v Rachelinom veku, takže tiež nebolo jednoduché rozlíšiť starých rodičov od rodičov, ale v dnešnej dobe mi skrátka pripadá úchylné rodiť tak neskoro

 8. Mijus hovorí:

  Jedine Fotnana bola skvelá. Matka bola úplný grc.

 9. littleK hovorí:

  @isuzu dakujem:-)
  Fontana je alegoricka metafora, moj naj film – rovnako ako vsetky od Darrena…pochopila som ho uplne „cista“ na prvy raz a videls 4x, za kazdym tam najdem dalsi point na zamyslenie.

Pridať komentár