Hilary Duff na prasknutie | Pikošky.sk
1 okt, 2018
Napísal/a | komentárov 6

Hilary Duff na prasknutie

Nuž, má to ťažké.

Už nám je dobre známe, že Hilary Duff je v (ne)radostnom očakávaní s hudobníkom Matthewom Komom. Pred dvomi mesiacmi chodila ešte vysmiata ako slniečko na hnoji, no teraz sa  už len trpiteľsky gúľa. Okrem toho, že musí so sebou vláčiť niekoľko kilový balvan v podobe dieťaťa vo svojej maternici, ktoré jej neustále tlačí na mechúr a núti ju takmer stále myslieť na to, kde sú toalety, je aj maličká. Tak nejak som tušila, že na takom malom pive, akým je Hilary, sa tehotenstvo poriadne vyšantí. Od júla, kedy sme o Hilary naposledy písali, jej brucho trošku podrástlo. Zväčšilo sa asi dvojnásobne a pridali sa aj spuchnuté nohy. Vôbec jej tento stav nezávidím. Musí to byť utrpenie. Teda pokiaľ nie je jedna z tých, čo si tehotenstvo užívajú. Na najnovších Ignácových fotkách Hilary veru nevyzerá, že by si to užívala. Skôr by to už mala rada za sebou.

Hilary a Matthew v júli

Napísal/a dňa 1.10.2018. Pridané v Celebrity, Deti, Deti celebrít, Hilary Duff, OMG!.

 1. Iva3 hovorí:

  V dnešnom svete, vynosiť decko nejakému kretenovi(lebo prvotná zamilovanosť) ktorý ťa zakrátko opustí bo si najde nejakú k**vuje hrdinstvo.
  A to si dosť všímam aj na obyčajných ľuďoch.

 2. Vlidimir hovorí:

  Iva3 malo tam byť „inú k**vu“? To je taký jednostranný koment, že máš šťastie, že nie si transgender..Treba sa rozprávať a nie čumiet do PC a mobilov 😉

 3. prinzesz hovorí:

  ja som si tehu uzivala, bola som stastna… ale uprimne ten zaver to bola hroza, a ja som sa tesila kedy to skonci avsak akosi mi nedoslo, ze to uz nikdy neskonci.. naopak este to len zacne.. a to je len „diskoteka“ 😀

 4. berry hovorí:

  kto je táto osoba a prečo o nej píšete ?

 5. santen hovorí:

  Keby mám umrieť a mala by som šancu na posledné želanie, bolo by to aby slovo tehu zmizlo z povrchu zemského. Strašne ma irituje.

 6. Cicamica hovorí:

  Tehu,snazilka,kamka…to kto tieto vyrazy vymysla?mam chut si spravit lobotomiu,ked to niekde vidim

Pridať komentár