Vysmiata Mariah | Pikošky.sk
2 okt, 2018
Napísal/a | komentárov 11

Vysmiata Mariah

A tiež celkom štíhla.

Zdá sa, že Mariah momentálne prežíva šťastné obdobie. Svojho frajera a zajačika Bryana Tanaku sa už nemusí až tak veľmi pridržiavať, nenavliekajú ju do šiat žeriavom a nikoho nenapína na zvracanie pri pohľade na ňu napchatú v o šesť čísiel menších šatách a ceckoch vylievajúcich sa do šíreho sveta. Tuším prestala chľastať, alebo aspoň ubrala a vyzerá dobre.

Náš verný paparazzo Ignác ju s Bryanom odfotil pri ceste z večere v Beverly Hills. Dokonca sa mu podarilo nafotiť aj tangáče, ktoré jej presvitali cez šaty. Bohužiaľ Chvalabohu, aj napriek vysokým šteklom a problémom s rovnováhou sa nikde nevytrela. Škoda, snáď nabudúce.

Napísal/a dňa 2.10.2018. Pridané v Celebrity, Ignác, Kto s kým, Mariah Carey, sexice a sexoši, štýl-neštýl.

 1. akademik ján hovorí:

  Však ona sa pred pár rokmi poriadne vytrela na stekloch, až tak, že si rameno dolámala. Čiže takúto situáciu už má dávno zažitú. Posledné dve vety trošku nevydarený a silený hejt, vyznievajúci dosť detinsky. A to nemoralizujem, nekritizujem. Píšte aj naďalej podobné články. Len konštatujem, že menej je niekedy viac.

 2. Tinka hovorí:

  Dobre vyzera, spokojna, stastna 👍

 3. poppy hovorí:

  nikdy som ju nepocuvala,ale posledne dva tyzdne,z dovodu mne neznameho,si stale spievam fantasy 😮 a tiez som hned vysmiata…

 4. No teda..dobre tu vyzerá,sandálky vymeniť za lodičky,ten dolný volán by tam nemusel byť,ale ináč..

 5. Teris hovorí:

  Vycendzovala chlast za hop sup prasok? To som ale hnusna. Ale dobre tu vyzera. Na nu samu prekvapivo vkusne. Aj ked na ten moj vkus je to vkusne s lahko naddvihnutym obocim.😎

 6. kaciak hovorí:

  Dobre jej ten zaludek zmensily, odvedly si dobrou pracu….:-)

 7. Daeneris hovorí:

  aki su obaja stastni, ze sa o nich niekto zaujima 😀 dvaja tragedi

 8. loreen hovorí:

  Pán akademik ján tu sa dá konečne na tom aj zasmiat, ak fejkový bulvár neber vážnejšie než obed =DDDDDDDD

 9. akademik ján hovorí:

  loreen jasné, dá sa na pikoškách aj zasmiať. Veľa článkov je tu zábavne napísaných. Dokonca Lilinka ich má veľa krát najvtipnejšie napísané zo všetkých autoriek. Ale tento mi proste neprišiel vtipný. Ale iným tak pripadať môže. Som za rôznorodosť názorov na jednu konkrétnu vec.

 10. Silvinka hovorí:

  Nuž je to BÁBIKA 😉

 11. nat hovorí:

  tak áno, schudla kedze si dala podviazat zaludok. ale jej módny nevkus ostal stále 🙂

Pridať komentár