Ellen DeGeneres má nový dom | Pikošky.sk
8 okt, 2018
Napísal/a | komentárov 10

Ellen DeGeneres má nový dom

S Portiou za neho zaplatili 15 miliónov dolárov.

Ellen je okrem svojho zmyslu pre humor celkom dobre známa aj svojím dobrým štýlom. Dokonca o interiérovom dizajne vydala pred pár rokmi aj knihu. Teraz opäť predviedla, že vie, do čoho investovať peniaze. S manželkou Portiou sa pravidelne každých pár rokov sťahujú a tentokrát nepôjdu ďaleko – budú sa sťahovať do Beverly Hills.

Dom, za ktorý vysolili 15 miliónov dolárov, bol postavený v roku 1962, ale celkom očividne prešiel relatívne nedávno rekonštrukciou, ktorej výsledok fakt stojí za to. Zvonka to síce nie je úplne môj štýl, ale vnútri sa mi to fakt páči. Ellen, Portia a ich miliarda domácich zvierat budú mať v tomto domisku k dispozícii takmer 500 metrov štvorcových, 5 spální, 4 kúpeľne a jednu samostatnú toaletu. Tak čo, vám sa tiež páči?

 

Napísal/a dňa 8.10.2018. Pridané v Celebrity, domy celebrít, Ellen Degeneres, Portia de Rossi, štýl-neštýl.

 1. Lo-La hovorí:

  Hnede drevene stropy nie su nic pre mna.Inak v poho

 2. malyslonik hovorí:

  Nábytok je chutný, no samotný dom (najmä zvonku) je poriadny gýč.

 3. Cicamica hovorí:

  Nie,nepaci

 4. kaciak hovorí:

  Me vzdycky zajima, kolik tam musi byt denno denne lidi, co se o ten dum a prostory okolo staraji, v tom baraku podle me nemas ani soukromi. ))

 5. flegma hovorí:

  ani mne sa nepaci, vyzera ako dom na ukazovanie, nie na zitie…
  by som sa bala co i len sadnut, aby som nezanechala cmuhy
  ale kuchyna ok, len by som musela dokupit niekoho, kto by mi ten mramor furt lestil

 6. Sis hovorí:

  flegma, to sú fotky, ktoré si urobí realitka aby dom ukázala v čo najlepšom svetle a dobre predala… predpokladám, že sú zo stránky nejakej maklérskej firmy…

 7. Petlica hovorí:

  Nepaci,ani trochu.okruhle okno nikdy nie v stene,iba ak stropne.Z izby vyhlad na sosku a za nou krovie.Rano vybehnem s kavou na terasu naboso a rozplestim sa na zarosenej terase.

 8. Mimi hovorí:

  Záhrada nič moc, ani ten výhľad to nezachraňuje.

 9. Moncika hovorí:

  Uuuuzasne!

 10. Dana hovorí:

  terasa je pekná, veľká, výhľad z nej úžasný, dom vo vnútri celkom pekný, len snáď príliš veľká stajňa, ale kde je pozemok okolo domu? záhrada? voľný priestor? ak dobre vidím, zboku je hneď nalepený ďalší dom! toľko prachov vycálovať a dostanem dom bez súkromia?

Pridať komentár