Plnoletá Bella Thorne | Pikošky.sk
11 okt, 2018
Napísal/a | komentárov 10

Plnoletá Bella Thorne

Oslavovala svoje 21. narodeniny.

Áno, táto osoba má iba 21. Narozdiel od takej Courtney Stodden síce nevyzerá ako vyžitá štyridsiatnička, ale keďže už pár rokov celkom určite aktívne fetuje, nejako som si myslela, že už má aspoň takých 25. Očividne som sa ale mýlila a ide iba o ďalšiu Disney hviezdičku, ktorá potrebovala strašne rýchlo dospieť a vymaniť sa zo škatuľky sladkého dievčatka, a tak sa inšpirovala taktikou Miley Cyrus a ešte to doviedla trocha do extrému.

V posledných týždňoch ale nevyzerá taká prefetovaná ako pred nejakým rokom, takže hádam si už dala pokoj a prestane nás strašiť. Pred troma dňami dovŕšila plnoletosť, takže už môže konečne legálne piť, tak hádam nepresedlá v podobnej intenzite na chľast. Narodeniny ale oslavovala ako sladké dievčatko. Síce v Las Vegas, ale nie v nočnom klube, ale v cukríkárni (ako to nazýva Lilinka) Sugar Factory. Z fotiek mám ale pocit, že si akurát tak zapózovala s tortou a pokračovala oslavovať niekam inam, keďže nikde okolo nej nie sú žiadni ľudia.

Napísal/a dňa 11.10.2018. Pridané v Bella Thorne, Celebrity, štýl-neštýl.

 1. Mňau Mňau hovorí:

  vyzerá ako obyčajná tuctová stredoškoláčka na severnom Slovensku.

 2. lub.ka hovorí:

  oslava ? wtf? ved tam nik nie je . Robila len reklamu a potom sa šla scápať dakam inam 😀 btw neviem či je to pravda, či sa mi to zdá ale ako sa volá ten dokument o tom disney priemysle 😀 (ak taký nie je tak sa mi to naozaj asi zdalo )

 3. poppy hovorí:

  vsak uz ma vsetko za sebou,a podla toho aj ta nasilna radost na fotkach-teda,herecka dobra to nie je 😀 bella,ber si priklad z amber,ta je slapka nehanbi sa za to,tak sa nehraj na dievcatko…

 4. Ab hovorí:

  och čo tam po nej, kde je pikoška o Selene??

 5. Selena si dava mental rest od socialnych sieti;)

 6. Laura hovorí:

  Kedy bude pikoška o údajnom rapistovi Ronaldovi? Podľa mna je to dosť zaujímavé…

 7. Teris hovorí:

  malokto ma od pohladu odpuzuje tak ako tato…

 8. Len ja hovorí:

  haloooo…selena gomez na psychiatrii…. 🙁 chápem holky, že máte vela práce asi…neberte to ako hejt..

 9. Kaktus hovorí:

  A kde je jej exot? Ma prekvapilo, ze dievcinka ma 21 rokov

 10. Oreo hovorí:

  Ona s tym svojim zivotnym stylom bude prechlastana uz pred 30 tak neviem ako to pojde dalej, potrebovala by tiez takeho dobreho boyfrienda ako ma Miley aby ju dal do laty. Ale s tym jej poslednym cudom co sam vyzera ze je na drogach to nevyzera moc pozitivne.

Pridať komentár