Taká normálna rodinka | Pikošky.sk
16 okt, 2018
Napísal/a | komentárov 11

Taká normálna rodinka

Scott a jeho deti.

Keďže je v Hollywoode obdobie rozchodov a rozchádzajú sa aj vysoko perspektívne páry ako Ariadna Grande a Pete Davidson, je čas pozrieť sa aj na tie stabilné. No stále divné a hollywoodske. Myslím si, že medzi stabilné páry už patrí aj Scott Disick a Sofia Richie.

Hoci Scott svoju anakondu neudržal na uzde a tak trošku mu ušla, Sofia mu to odpustila a ďalej sa snaží byť mamou jeho detí, keď ich skutočná mama nie je na blízku. Aj keď ona sama vyzerá skôr ako Scottove dieťa.

Najnovšie si táto moderná rodinka vyšla na večeru a náš verný paparazzo Ignác bol nablízku aby cvakal. Vyšli si na sushi v Malibu a minuli sa s druhou mamou Kardashianiek, Caitlyn Jenner.

 1. Tindis hovorí:

  Nejaká je zmenená… krajšia sa mi zdá. A inak dala si spraviť cecky?

 2. Meno hovorí:

  Ten malý vyzerá ako malý hyapanec co vo voľnom čase sikanuje mladšie deti, ale je to ockov miláčik a tak môže a vsekto mu bude odpustené. Úplne ako z nejakého filmu.

 3. Meno hovorí:

  Hyspánec*

 4. Anonym hovorí:

  Hej ten chlapec uz teraz vypada ako prvotriedny kokotko, maly mafiozo 😀 :D. To bude nieco strasne co z tychto kardashianskych deti vyrastie…

 5. Martin hovorí:

  @Meno, Hispanec 🙂

 6. Meno-Hispánec,ale ináč ozaj..a tiež sa mi zdá Sophiin hrudník voľajaký narvatejší..

 7. Mún hovorí:

  Tak som trocha poscrollovala jej instagramom do dávnych časov minulého roku a výsledok je že určite áno, podstúpila hrudný update.

 8. Elmo hovorí:

  no já ti nevím, mne furt príde škaredá, kebyže mi postavíte vedla seba obrázok Sofie a tento obrázok http://www.cosmopublic.eu/wp-content/uploads/2018/06/100208065519979645401378.jpg tak nepoznám rozdiel

 9. Meno hovorí:

  Sorry ľudia. Diki za upozornenie. Hanbím sa v kúte.

 10. Aurora hovorí:

  Sofia má ešte menšie čelo ako Fergie 😁😁😁😂😂

 11. Deedee hovorí:

  Ten chlapček skôr vyzerá, ako keby jeho tato bol ten týpek, čo spieva Gangnam style

Pridať komentár