Drogy, drogy a ešte raz drogy | Pikošky.sk
21 okt, 2018
Napísal/a | komentárov 9

Drogy, drogy a ešte raz drogy

Tie stáli za rozchodom Ariany Grande a Petea Davidsona.

Ubehol už takmer týždeň, odkedy sme sa dozvedeli o tomto šokujúcom rozchode, a ja som presvedčená o tom, že väčšina z vás z toho šoku ešte nestačila lapiť dych. Za tento týždeň sme ale dostali odpovede na viaceré otázky, a tak si táto kauza pýta update. Ariana a Pete sa rozišli minulú nedeľu a všetkých okolo to dosť zaskočilo, pretože ešte v sobotu v noci si hrkútali na vysielaní SNL, kam prišla Ariana podporiť svojho snúbenca. Na druhý deň už toho ale mala dosť, vrátila mu prsteň a odsťahovala sa z ich prenajatého bytu, ktorý vraj platila práve ona.

Ako som už minule špekulovala, k ich rozchodu prispela aj smrť jej bývalého priateľa Maca Millera. Nie ale tak, ako som predpokladala. Podľa Blind Gossipu sa dá dôvod rozchodu zhrnúť troma slovami: drogy, drogy a ešte raz drogy. Ariana si vraj uvedomila, že si týmto všetkým nechce prejsť opäť, a tak sa rozhodla pre rozchod. Celkom rozumné, keďže Pete má okrem lásky k drogám aj nejaké duševné choroby, čo je celkom nemilé kombo. Pete ju vraj ale stále veľmi ľúbi a dúfa, že sa ešte dajú dokopy. To by vraj nebolo prvý raz, za tých pár mesiacov sa podľa blízkych zdrojov niekoľkokrát rozišli a opäť dali dokopy. Ostáva len dúfať, že Ariana týmto všetkým vyrástla zo svojho záchranárskeho štádia a najbližšie si nevyberie chlapa, ktorého bude treba ťahať z problémov…

Tento že fetuje? Ne-ve-rím.

Napísal/a dňa 21.10.2018. Pridané v Ariana Grande, Celebrity, Kto s kým, OMG!, rozchody.

 1. Mijuš hovorí:

  Keď niekto vyzerá ako fetka, je fetka.

 2. Iva hovorí:

  Velmi mudre rozist sa s niekym lebo je fetak a hned sa zasnubit s dalsim fetakom. Asi bude taka vymetena ako vyzera.

 3. Viki hovorí:

  Ten jej umely cop by som chytila a odtrhla jej ho z hlavy. Hrozne!

 4. Ewelina hovorí:

  Preco randi iba s narkomanmi? Bola mna neni kompletna

 5. lele hovorí:

  vdaka bohu ze sa s nim rozsisla. Velmi arianu nemusim ale takto si do*ebat zivot skrz niekoho ineho. Keby mal on aspon snahu prestat, ale to velmi pochybujem. A po jej skusenosti s macom, ok spravila chybu ze sa dala zas niekym podobnym dokopy, ale zjavne nieje az taka blba. Dufam.

 6. No..už som si myslela,že to Pete bol chvíľkami schopný prečítať si vyjadrenie Ariany po smrti M.Millera..

 7. En hovorí:

  Pytate sa preco sa dava dokopy s fetakmi? Vrana kmi vrane sada. Preto.

 8. middle hovorí:

  ja tu zensku nemozem citit. tak skareda afektovana infantilna ako to len ide.

 9. Anonym hovorí:

  Vtipne bude ak sa teraz aj on zabije 😂

Pridať komentár