Netradičná rodinka | Pikošky.sk
5 nov, 2018
Napísal/a | komentárov 10

Netradičná rodinka

Chris Pratt a Anna Faris oslavovali Halloween s novými partnermi.

Keď to vo vzťahu neklape, tak to treba ukončiť. To dvojnásobne platí v Hollywoode, kde si bývalí partneri ľúbia navzájom prepierať špinavé prádlo prostredníctvom médií.

To však nie je prípad herca Chrisa Pratta a jeho bývalky Cindy Anny Faris. Hoci sa o ich vzťahu šepkalo všeličo, že on sa ku*ví a Anna chlastá ako dúha, po rozchode vyzerajú títo dvaja veľmi spokojne. Keďže majú spoločného syna a deti sú pre nich dôležitejšie, než spomínané prepieranie špinavého prádla á la Angelina a Brad, celkom dobre spolu vychádzajú. Dokonca až tak, že sa vybrali oslavovať Halloween spolu so svojimi novými partnermi. Chris po boku svojej Katherine a Anna so svojím Michaelom.

Nášmu Ignácovi sa ich podarilo nafotiť a musím povedať, že im túto spokojnú netradičnú rodinku celkom žeriem. Či to však len nehrajú na médiá, to sa časom dozvieme. Zatiaľ to vyzerá, že to je naozaj. Čo myslíte vy, milí pikoškári?

Napísal/a dňa 5.11.2018. Pridané v Anna Faris, Celebrity, Chris Pratt, Deti celebrít, Ignác, Kto s kým, OMG!.

 1. Ali hovorí:

  no tak toto je riadne psycho :D:D to jak sa da, tak cerstvo po rozchode? sak by ma jeblo videt svojho cerstveho ex predomnou sa pusinkovat s inou

 2. kamtentosvetspeje hovorí:

  Asi som staromódny človek ale príde mi to divné..je to pekné takto usporiadané vztahy..ale tráviť takto spoločne voľe chvile divné HM?

 3. ňuf hovorí:

  No mne to práveže príde úplne ako divadielko

 4. To si Chris ten kostým,hlavne kvôli tej prilbe s rohmi vybral symbolicky?no a Annin nový objav pôsobí sympaticky asi ako jeho kostým..

 5. Cicamica hovorí:

  Patologia

 6. Ni hovorí:

  Ani omylom, divadlo pre fotografa

 7. Lasse hovorí:

  Odkedy sa takto chovajú k sebe byvali partneri po nedávnom rozchode???? Chorá doma…

 8. Anonym hovorí:

  A kde je to dieta ked to malo byt kvoli nemu?

 9. Oreo hovorí:

  No tiez neviem ale ak by mali ze fakt dobry kamaratsky vztah po rozchode tak budu v poho ked uvidia svojho ex stastneho aj ked s niekym inym. A Chris sa nam zas nejako zagulacuje 😅

 10. Ellie hovorí:

  no moment a kde maju malého teda… štyria dospelí v kostýmoch a dieťa nikde 😀

Pridať komentár