Demi Lovato to myslí vážne | Pikošky.sk
8 nov, 2018
Napísal/a | komentárov 7

Demi Lovato to myslí vážne

Na svojej triezvosti vraj poriadne maká.

Ubehlo to ako voda, až sa mi tomu nechce veriť, ale Demi Lovato úspešne absolvovala trojmesačnú odvykačku, je tým pádom vyše 90 dní čistá a pustili ju domov. Zdá sa mi, akoby sa predávkovala len včera, Demi ale odvtedy údajne poriadne zamakala a od základov zmenila svoj život. Že to vezme takto od podlahy som začala tušiť už vtedy, keď sa rozhodla predať svoj dom, kde k tomu prišlo.

Pred pár dňami internetom preleteli správy aj o tom, že rozmýšľa, že sa úplne vykašle na Los Angeles a presťahuje sa za rodinou do Texasu a za prácou bude dochádzať, no tieto dohady z internetu zmizli rovnako rýchlo, ako sa na ňom objavili fotky Demi v Beverly Hills. Nafotili ju na očividne romantickej večeri s mladíkom, ktorý sa údajne volá Henry Levy, ktorého pozná už pár rokov a s ktorým si vraj pomáhajú v tom, aby zostali triezvi. A popritom si možno pomáhajú aj v kadečom inom, keďže na večeri sa držali za ruky a nepôsobili iba ako kamoši.

Napriek tomu, že už očividne stihla začať riešiť aj randenie, svoju energiu podľa E!News sústredí iba na svoje zdravie: „Z odvykačky odišla minulý týždeň, ale v liečbe pokračuje. Pravidelne bude mávať terapiu a bude navštevovať stretnutia. Je to celoživotný záväzok a jej liečba neskončila iba preto, že odišla. Plánuje na to ísť pomaly a nevystavovať sa riskantným situáciám. Chce oddychovať, cvičiť a robiť všetko pre to, aby ostala zdravá.“

Demi sa už vrátila aj na sociálne siete:

Napísal/a dňa 8.11.2018. Pridané v Celebrity, Demi Lovato, Kto s kým, OMG!.

 1. Jjj hovorí:

  Je to návrhár a má značku Enfants Riches Déprimés (Depresívne bohaté deti
  ). Nemyslím si že on je ten najlepší človek s ktorým by sa mala stretávať keď chce ostať triezva. Už od jeho 15 rokov bol na odvykačke skoro každý rok kvôli kokaínu, naposledy teraz toto leto. A ešte navyše jeho značka predáva celkom zaujímavé veci ako napríklad povraz na obesenie z kašmíru alebo veci na použitie kokaínu zo zlata a podobne. Ale držím jej palce aby do toho znovu nespadla.

 2. Ja si myslím,že takýmto typom by sa mala vyhýbať-chlapík nepôsobí vyrovnane a akurát tak samoľúbo-vycicia z nej ešte aj zbytok energie..skôr,ak je taká kamarátka zo Selenou,mala by sa zaujímať o ňu,to že niekto blízky je na tom zle a nie vlastným pričinením,by ju poučilo viac a mohli by sa navzájom podržať..

 3. Lucia hovorí:

  ak Jjj hovori o tom chlapovi pravdu, tak to vidim tak ze on do toho znova padne a stiahne aj ju kedze su taky super kamarati zjavne… myslim si ze este zopar lieceni ma pred sebou Demi, ak sa toho teda dozije.

 4. Oreo hovorí:

  Alebo ich najdu oboch nieke predavkovanych a bude pokoj, komu niet rady tomu niet pomoci.

 5. gertrudo hovorí:

  Ti jebe, som si myslel ze peroxidova hlava vysla z mody koncom tisicrocia.
  Mozno len tipek skusa vratit trend.

 6. Lola hovorí:

  Rovnaký názor ako vyššie spomenuté. Nezdá sa mi dobrý nápad, stýkať sa s ďalším človekom, čo si odvyká od drog. Podpora bude dovtedy čo to jeden nevydrží…Kľudne to môže byť Demi čo s tým zas začne alebo obaja..hlúpy nápad…

 7. En hovorí:

  Ked chcu dvaja fetaci spolu abstinovat … hahahaha… naivne

Pridať komentár