Blac Chyna má nový dom | Pikošky.sk
9 nov, 2018
Napísal/a | komentárov 7

Blac Chyna má nový dom

Pekný, veľký a drahý.

Stále nejako netuším, čím si vlastne táto osoba zarába, ale je celkom možné, že už vlastne ani ničím a žije iba z výživného od Roba Kardashiana a pravdepodobne aj od Tygu. To jej asi celkom slušne vynáša, pretože si kúpila celkom parádny dom.

Zainvestovala do baráku v Los Angeles, za ktorý zaplatila 3 milióny dolárov. To síce na celebritný dom neznie ako úplne prehnaná cena, ale Šajna je taká celebrita piatej cenovej, takže by som nečakala, že na toto bude mať prachy. Prekvapilo ma aj to, že táto osoba má vkus, pretože tento domček je fakt sympatický. Taký neutrálny, ale veľmi pekný. Má šesť spální, šesť kúpeľní, jednu samostatnú toaletu, vínnu pivnicu a nechýba, samozrejme, ani bazén.

Napísal/a dňa 9.11.2018. Pridané v Blac Chyna, Celebrity, domy celebrít, štýl-neštýl.

 1. len ja hovorí:

  Chudák dom, bude sa hanbiť za takú majiteľku :-D… Ale je veru pekný, len sa obávam, či aj taký zostane a neurobí v ňom nevkusné zásahy.

 2. Je nádherný! Chcem ho!

 3. Tana hovorí:

  Super, len ten zachod je akysi tesny na jej prdelisko

 4. Zuzka hovorí:

  Stále ma zaujíma, na čo je niekomu 6 spální a 6 kúpeľní? Ja viem, keď si celebrita nemôžeš mať iba dve spálne a dve kúpeľne, ale aj tak…na čo? Akože každý deň v týždni si dám sprchu v inej kúpeľni? Aj tak to nevychádza mala by jednu pridať!

 5. N. hovorí:

  Wau, ako celok perfektné! Vadia mi len detaily- oranžové a pásikavé čalunenie, „trstinový“ koberec a majiteľka, tá ale prekvapila! Čakala som niečo negustiózne. A so záhradkou okolo bazéna by sa dalo ešte trochu vyhrať- pár stromov, kríkov a svetielok- ale aspoň tam má dostatok miesta na svoju zadnicu.

 6. flegma hovorí:

  mne to tam kazi akurat ta vinna pivnica v skleniku, aby mi tam kazdy cumel, ake mam zasoby 😀
  inak moze byt, akurat ten biely koberec pod stolom by asi zachvilu vyzeral ehm 😀

 7. Na ňu stopro platí,že účel svätí prostriedky…ale pekný dom,naozaj prekvapila,k jej vkusu a mentalite nesedí-zaujímalo by ma kto jej poradil..

Pridať komentár