Cmuk! | Pikošky.sk
22 nov, 2018
Napísal/a | komentárov 6

Cmuk!

Rita Ora oblečená v odpadkovom vreci vám posiela vzdušný bozk.

Nie som žiadny odborník na módu, ale niektoré kreácie, ktoré sú v dnešnej dobe strašne in, by som si na seba neobliekla ani keby mi platili.

Rita Ora však vie, že upozorňovanie na svoju osobu jej prinesie peniaze, keďže živiť sa spevom je asi nuda. Hlas nemá úplne zlý, no zarába skôr na predvádzaní ceckov spodného prádla a večnom pretŕčaní sa všade, kde jej z toho niečo aspoň trošku kvapne.

Na tradičnom newyorskom sprievode pri príležitosti vďakyvzdania sa vymódila naozaj statočne. Zobrala zopár odpadkových vriec, popchala do nich vatu a kde tu previazala. Vznikla slušivá zimná bundička, ktorú doplnila čiernou sukňou a teniskami a všetko to podčiarkla výraznými náušnicami – takto by to opísali v niektorých magazínoch. Ja vám to podám jednoducho – vyzerala napichu. Make up ako na gala večer a zvyšok ako bezdomovec, je jedno, čo má na sebe, hlavne nech je jej teplo. Do šialeného sprievodu plného šibnutých kostýmov sa však hodila.

Madonnine mladšie Ja

Napísal/a dňa 22.11.2018. Pridané v Celebrity, OMG!, Rita Ora, sexice, štýl-neštýl.

 1. Paulina hovorí:

  hesteg nadcasovy kabatik

 2. katey hovorí:

  zaujimalo by ma kolko za to dostala zaplatene

 3. Kvak hovorí:

  Nevrzne si v tom, ale aspon vrzgne .)

 4. Sakra,prečo som ten starý prešívaný paplón vyhodila?

 5. Domi hovorí:

  Toto je modna katastrofa. 👏😄

 6. Oreo hovorí:

  No ale furd nema na Ezru Millera na premiere Fantastickych zverov 2 https://goo.gl/images/Pjfe4r sa divim ze ste to tu este nedali, vo svete z toho bolo celkom dost halo.

Pridať komentár