Úsmev! | Pikošky.sk
23 nov, 2018
Napísal/a | komentárov 13

Úsmev!

Je piatočéék!

Týmto čarovným úsmevom nám sám módny ujo Karl Lagerfeld odštartoval víkend. Pretože to je to, na čo všetci od pondelka čakáme. Kedy konečne skončíme v práci, prederieme sa cez zápchu domov, odparkujeme tátoša, pôjdeme na pivo alebo na koncert, alebo len tak bezcieľne budeme sedieť pred telkou, pozerať film a tlačiť sa nezdravým jedlom. Potom dvakrát mrkneme a je tu opäť ten cocot pondelok. Bodaj by skapal!

Ale nie o tom som chcela, ale o čarovnom úsmeve Karla Lagerfelda, ktorého som skoro nespoznala. Istý čas evidujem, že aj on podľahol bradatému trendu, čo kvítujem, keďže s bradou všetci chlapi vyzerajú lepšie. Aj samotný Karl s ňou vyzerá lepšie, no už je taký tuctový pán v rokoch. Zaujímavejší bol, keď bola jeho výrazná čelusť bez ochlpenia. Ale aj desivejší.

Ak sa pýtate, či mu niekto jednu poriadnu natankoval za jeho módne kreácie (alebo za ich cenu), tipujete zle. Karl si len dal robiť zuby. Keďže je to dlhý proces, celebrita necelebrita, musel ísť bez zubov aj na červený koberec a akciu  Christmas lights in Paris. Zo začiatku sa hanbil, ale neskôr mu došlo, že je piatok a čarovný úsmev bol na svete.

Chcelo by to zmenu.

Už to mám! Nechám si narásť bradu.

Karl a jeho vyjadrenie dní v týždni.

pondelok

utorok

streda

štvrtok

piatočééék

 

 

Napísal/a dňa 23.11.2018. Pridané v Celebrity, Karl Lagerfeld, novinky, OMG!, štýl-neštýl.

 1. karkulka hovorí:

  neni to nejaky jeho nahradnik? toto sa mi vobec nezda 🙂

 2. malyslonik hovorí:

  On na niečom fičí alebo?

 3. Trinity hovorí:

  Tiez si myslim,ze to nie je on.

 4. Anonym hovorí:

  a co ten chumac na hlave? nerozcesana parochna

 5. Zuzana hovorí:

  Je to on, všimnite si jazvu pod spodnou perou a to zvláštne vykrojenie…to je poznávacie znamenie

 6. nufka hovorí:

  Nepodoba sa, ale maju rovnake usi, pery aj nos. Proste pribral a nechal si narast bradu.

 7. Im yours hovorí:

  Vyzerá ako Negan zo siedmej série walking dead 😀 ibaže Negan je krajsi

 8. Tana hovorí:

  Aaale ved to neni on.. Nikdy sa nesmeje. A hlavne ma uz asi 105 rokov, tak na co novy chrup?

 9. Micinka hovorí:

  Vôbec vlastne ani netuším, ako vyzerá bez okuliarov????

 10. Zuzka hovorí:

  A normálne existuje človek (chlap), čo s ním mal sex!!! Kde je ten ulízaný mlaďúch z pred pár mesiacov? To chce silný žalúdok!

 11. Domi hovorí:

  Je to on, len pribral, podľa mňa si kvôli tomu necháva aj tú bradu a tak pôsobí úplne inak a ľudia ho nespoznávajú. Ja Karla milujem, podľa mňa je to génius. Ale tie zuby sú desivé, snád to čoskoro bude mať v poriadku. 😄 A inak, som zvedavá či znova drasticky schudne ako v minulosti ked schudol za rok 40 kg alebo ostane pri tejto váhe… Podľa mňa schudne ak sa mu to bude dať, strašne ho to musí štvať že pribral, súdim podľa rozhovorov starších. 😄

 12. Sis hovorí:

  Ale Karl, zase papáme papáme? No, bradou to nezakryješ, šup naspäť na diétu. Nechceš predsa vyzerať tak ako pred rokmi, to veru nie je veľmi štýlové… No a ten chrup, tak už vieme, prečo sa moc nesmeješ… Žeby panický strach zo zubára? Neboj, keď budeš v kresle pekne sedieť, ujo zubár ti dá aj cukrík… A keď si priplatíš, dá ti anestézu, veď na to máš…

 13. Anonym hovorí:

  Tiez som este aj usi porovnala, ci to je on 😅
  Inak Lilinka, mohla by si si odpustit tie vulgarizmy!

Pridať komentár