Chystajú sa ďalšie zásnuby | Pikošky.sk
25 nov, 2018
Napísal/a | komentárov 6

Chystajú sa ďalšie zásnuby

Chris sa chce druhýkrát ženiť.

Po Belle a The Weekndovi tu máme ďalšiu dvojicu, ktorá by sa vraj mala v blízkej dobe zasnúbiť. Je ňou Chris Pratt a Katherine Schwarzenegger, s ktorou je približne od júna tohto roku. Vtedy sa teda spolu prvýkrát objavili na verejnosti a už v júli ju Chris predstavil svojmu synovi Jackovi.

Katherine tiež nezaostávala s rodinným zoznamovaním a dnes už je Chris v jej rodine varený – pečený. V stredu boli pozrieť jej bratov Patricka a Chrisa, ktorý si spolu s kamošmi strihli futbalový zápas. Nechýbala tam ani ich mama  Maria Shriver, ktorá si možno čoskoro vydá dcéru. Podľa zdroja pre UsWeekly sa totiž Chris chystá požiadať Katherine o ruku. Je do nej veľmi zamilovaný a dokonca vraj kvôli nej odmieta pracovné ponuky, aby mohol byť čo najviac s ňou. Tak uvidíme, či budú zásnuby ešte do konca tohto roka. A či na to pôjde po starom a požiada o jej ruku najprv tatka Arnolda.

 

Kuk

Napísal/a dňa 25.11.2018. Pridané v Anna Faris, Celebrity, Chris Pratt, Kto s kým, novinky, OMG!, štýl-neštýl.

 1. Ki hovorí:

  schwarzenegger

 2. Co ti jebe 😀 😀 😀 😀 😀

 3. Oreo hovorí:

  Fuu a ten tucny to je tiez Schwarzeneggerov syn? No inak ani ten co je chudy nevyzera moc dobre to co ma za dlhe haro a nosi kapsicku? Chris sa do tej rodiny chce asi dostat len preto aby ziskal tipy a triky do posilky od Arnieho.

 4. Asi budem sprostá,ale začínam chápať prečo chcel mať Arnold syna aj s inou ženou..

 5. Ellie hovorí:

  mňa by skor zaujimalo celkovo že jak vedia tie „zaručené správy že budú /chystaju sa zasnuby“ … wtf.. či akože povedia to všetkych známym aj neznámym, len nastávajúca to nemá vedieť a zistí to aj tak z bulváru či ako? 😀

 6. Sis hovorí:

  Ale chlapec nám do toho vhupol pekne po hlave, že? No tak byť príbuzným Kennedyovcov nie je nikdy na škodu, že?

Pridať komentár