Romantika na pláži | Pikošky.sk
27 nov, 2018
Napísal/a | komentárov 8

Romantika na pláži

A zopár detí k tomu.

Spoznali ste túto túliacu sa dvojicu? Že nie? Nápoveda – ona je 45 ročná modelka, on 29 ročný hudobník, obaja sú Nemci. Že už je to jasné? Áno, uhádli ste správne, je to Heidi Klum so svojim frajerom Tomom Kaulitzom.

Heidi a Tom sú spolu od marca tohto roku. Predpokladala som, že ich vzťah bude len krátkou posteľovou záležitosťou, ale zdá sa, že som sa škaredo mýlila. Asi by som mala mierniť svoje predsudky. Podľa všetkého sú totiž títo dvaja do seba normálne zaľúbení. Prvé spoločné Vďakyvzdanie trávili v mexickom meste Cabo a vzali so sebou aj Tomovho brata Billa a Heidi si pribalila aj svoje štyri deti a mamu. A  z fotiek je vidno, že sa spolu všetci skvelo zabávali. Žeby Heidi konečne našla toho pravého?

 

Napísal/a dňa 27.11.2018. Pridané v Celebrity, Heidi Klum, Kto s kým, novinky, OMG!, štýl-neštýl.

 1. Ali hovorí:

  ten Bill tam na prvej fotke inak rozkošný 😀 Len sa podla mna musel citit dost ako piate koleso, alebo ho zbalili ako babysittera?

 2. Anonym hovorí:

  Fuha, ak je to dievca na fotke Leni (tak sa vola najstarsia dcera Heidi,snad si dobre pamätám?) tak musim konstatovat 😀 ze ma skvelu postavu :).

 3. Katuss hovorí:

  Heidi si adoptovala dvojičky

 4. red kite hovorí:

  Katuss veď má mať po kom..

 5. Micinka hovorí:

  Aspoň si mohli pošprechovať po nemecky 😁

 6. middle hovorí:

  vraj Candice Swanepoel sa rozisla so svojim dlhorocnym priatéom Hermannom Nicoli. o tom pikoska nebude ze je single mamicka ?

 7. N. hovorí:

  Och, ten chlapec vyzerá strašne, ale tie jeho chudunké žilnaté nohy na 6 fotke sú top 🙁 Ale aspoň jeden z bratov je na ženy 😀

 8. No len aby nakoniec neskončil Tom s Leni ako tak na ňu pozerám,aj vekový rozdiel by skoro dodržali..

Pridať komentár