Zaľúbenci na hokeji | Pikošky.sk
28 nov, 2018

Zaľúbenci na hokeji

To sú naši Bieberovci.

Ách, tieto naše dve zamilované hrdličky. Na každom kroku sa len objímajú, túlia, bozkávajú a smejú. Prípadne plačú, ale to bolo ešte predtým, ako sa vzali. A viete čo? Napriek tomu, že mi bol Justin dlho maximálne odporný, tak mi táto ich novomanželská láska vôbec nevadí. A nevadí mi sa na ňu ani dívať.

Ale nebojte, nie som úplne na hlavu a naivná a viem, že im to ani zďaleka nemusí vydržať večne (večne znamená hollywoodskou metrikou maximálne 12 rokov). Viete si ich predstaviť oboch po štyridsiatke, ako sú stále spolu, prípadne už majú deti? Ja si teda tento obrázok v hlave namaľovať neviem a to mám veľmi bujnú fantáziu. Zostaňme však v prítomnosti, v ktorej sa Justin a Hailey pozerajú na hokejový zápas juniorskej ligy v Justinovej kanadskej domovine a nevedia sa od seba odlepiť. Veď Justin si svoju žienku aj pekne označil – svojim priezviskom na úrade, Instagrame aj na krku. viď. posledná fotka.

 

 1. ňuf hovorí:

  Konečne sa ostrihal!

 2. Pixie23 hovorí:

  Nechutnejsi kabat ako ten jeho som este nevidela! Bleee 🙁

 3. no hovorí:

  neviem prečo ale verím im to a držím im palce 🙂

 4. malyslonik hovorí:

  Mne sa ten jeho kabát páči. P.I.M.P. 😀

 5. Jana hovorí:

  strasne su zlati spolu. aj kabat je ok.

 6. Antientam hovorí:

  Udajne mali byť zničení zo Seleny, mysleli si že to spôsobili oni sobášom.

 7. Monym 651 hovorí:

  Ona mi pripomina tvarou Hadidku. Pripajam sa Pixie. Plus velky je ten kabat. Viem si v nom predstavit 60 rocnu Rusku Natasu

 8. Zuzka hovorí:

  Otras! Así som už stará na tieto outfity 😂😂

 9. Zuzka hovorí:

  *Asi

 10. Oreo hovorí:

  Kabat je strasny ako aj ten nahrdelnik, vyzera jak lacna cetka, presne take ako kedysi davali ako prilohu do Brava, taka retiazka co hned zcernela a falosne diamanty, ktore vypadali 😆 ale tak vztah im mozno vydrzi ako napriklad Hudgensovej a Austinovi Butlerovi.

 11. renee hovorí:

  Ten Justin je strasny asexual, neviem co ona na nom vidi 😀

Pridať komentár