Amber Heard na titulke | Pikošky.sk
30 nov, 2018

Amber Heard na titulke

Magazínu Glamour.

Keďže momentálne prišiel do kín film Aquaman, v ktorom hrá aj Amber, je jej všade akosi veľa. Buď sa promenáduje v kúpacej čiapke na premiére, alebo na nás pozerá z titulky januárového vydania magazínu Glamour. A ako inak, poskytla preň aj rozhovor, v ktorom sa vrátila k témam domáceho násilia, sexuality a aktivizmu.

Priznám sa však, že na tie jej pseudo – intelektuálne žvásty nemám silu. Je strašne vidieť, ako sa Amber nasilu snaží znieť inteligentne a preklad by vyznieval ako cez google translator. Tak krkolomné vety Amber skladá. Jediné, čo dokázala povedať zjednodušene, bola dokola sa opakujúca nerovnoprávnosť mužov a žien v showbiznise. Rozhorčila sa nad tým, že ženy dostávajú zaplatené menej ako muži a pritom strávia na pľaci viac času kvôli make upu a vlasom. Áno, Amber, život nie je fér. Netreba o tom len tliachať, treba to riešiť s kompetentnými, keď už. Možno potom nebudeš mať také kruhy pod očami.

 

 1. Cupcake hovorí:

  Tiez ju nemusim, tu ma vsak toto tliachadlo skvely styling a svetlo a celkovo brutalne fotky. Prvy a posledny outfit by som je samozrejme hned vyzliekla 🙂 mega

 2. Fleur hovorí:

  Súhlasím. Amber už čuš a len vyzeraj dobre, to jediné ti ide

 3. poppy hovorí:

  no ale hlavne na titulke je brutalne nevhodne namalovana-vyzera ako by jej pribudol testosteron…a fotky ala 90-te roky…

 4. michelle hovorí:

  nech viac prezentuje aquamana aj jason, tuto nemusim

 5. Lopex hovorí:

  No neviem táto osoba bola slávna iba preto že chodila s Deepom. A príde mi to tak že už s ním nie je nemá čím zaujať tak robí všetko preto aby sa o nej písalo.

 6. malyslonik hovorí:

  poppy fotky ala 90 roky sú vlastne fotky ala súčasnosť, keďže móda aj líčenie sa neustále opakuje. A ak mám povedať svoj názor, toto je skoršie obdobie ako 90 roky a vyzerá tu brutálne.

 7. Zuzka hovorí:

  Túto pani už veru nemusím. Už sa mi ani nepáči a mám pocit, že už ani nikoho nezaujíma. Škoda.

 8. Fotky sa mi páčia,farby aj roláky jej pristanú,aj tie odlišné náušnice vyzerajú zaujímavo.

 9. Monym 651 hovorí:

  Krasna zena, fotky uzasne a tesim sa na modu s 90 rokov

 10. Nana hovorí:

  táto chuderka čo sa týka peňazí stále nemá dosť.. Deppa oškubala, ale musela dať na charitu a potom kľudne spraví rozhoďnožku už aj takému neuveriteľnému slizákovi ako je Elon Musk.. fuj

Pridať komentár